Levadia naiskonna talent siirdub Inglismaale (1)

Foto: Imre PühvelKevadel gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetanud Läänemaa parim naisjalgpallur Anett Vilipuu siirdub Inglismaale ülikooli.

University of Essexis õpinguid jätkav Vilipuu hakkab mängima ka kooli naiskonnas, mis pallib BUCS Southern Eastern 2B liigas, kirjutab Lääne Elu.

Juba 16-aastaselt koondises debüteerinud on tänaseks pidanud 52 mängu noortekoondistes ja kolm mängu rahvusnaiskonnas. Viimasel ajal on teda seganud raske põlvevigastus.

"Hetkel ei ole ma koondises kõige valgemas valguses. See on ka loomulik, kuid taastun, saan terveks ja siis näitan, milleks ma võimeline olen. Mul on palju auahnust," rääkis mõne päeva eest 19. sünnipäeva tähistanud neiu.

Inglismaal algab hooaeg 14. oktoobril, kuid kohe ta veel mängida ei saa. "Siis olen naiskonna kõrval ja toetan neid veel vaimselt. Varun jõudu, et alustada Briti jalgpallis mängimist. Ootan seda väga."

Levadia naiskonna hüvastijätu video:

FC Levadia Naiskond soovib tiimikaaslasele, Anett Vilipuule, ainult kõike paremat Inglismaal, kus ta jätkab oma...

Posted by FC Levadia Naiskond on 28. september 2015. a.

1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID