Levadiast tugevdust saanud saaliliiga liider edestas alagrupis Pärnut (0)

Mitmed Levadia naiskonna liikmed astusid Pärnule vastu juba uues vormis. Foto: Brit Maria Tael

Naiste saalijalgpalli karikavõistluste teise alagrupi võitis saalivuti kõrgliigatki juhtiv FC Pae United.

Kui laupäevase alagrupi võitis tänavu naiste jalgpalli valitsenud Tallinna Flora ja edasi pääsesid veel Põltsamaa Motiiv, Tallinna Kalev ja Tallinna Ajax, siis teise alagrupi läbisid kaotuseta nii Pae United kui Pärnu JK. Aastaid troonil olnud Pärnu tegi viigi ka Aastalõputurniiri võitnud Tartu SK 10-ga ja jäi seetõttu teiseks.

Pae, Pärnu ja SK 10 järel pääses neljandana edasi Nõmme Kalju, finaalturniirilt jääb eemale Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond.

Finaalturniir peetakse 13. jaanuaril Raasiku spordihoones. Võidu nimel hakkavad heitlema kaheksa naiskonda. Naiskonnad jagatakse vastavalt alagrupiturniiride tulemustele kahte alagruppi, kust kaks paremat naiskonda pääsevad poolfinaalidesse.

Tulemused:

FC Pae United – Tartu SK 10 Premium 5:0 (Anna Kulijeva (2), Margarita Matjuhhova, Naida Imanova, Ljubov Maksimova)

Nõmme Kalju FC – Pärnu JK 1:4 (Kelly Kimsto – Elizaveta Rutkovskaja, Ketlin Saar (2), Ulrika Tülp)

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN – FC Pae United 0:4 (Anastasia Andrejeva, Anastasia Dodeltseva, Olesja Parkomovitš, Ljubov Maksimova)

Tartu SK 10 Premium – Nõmme Kalju FC 0:0

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN – Pärnu JK 0:3 (Anastasija-Grazina Štšerbatšenia, Ulrika Tülp, Saskia Sonnberg)

FC Pae United – Nõmme Kalju FC 2:0 (Anastasia Andrejeva, Anastasia Dodeltseva)

Tartu SK 10 Premium – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 1:0 (Renita Roopalu)

Pärnu JK – FC Pae United 1:1 (Saskia Sonnberg – Anastasia Dodeltseva)

Nõmme Kalju FC – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 0:0

Pärnu JK – Tartu SK 10 Premium 2:2 (Aljona Sasova, Elizaveta Rutkovskaja – Geili Rehkli (2))

Osalejate koosseisud:

FC Pae United: Marina Karžetskaja, Ljubov Maksimova, Olesia Parkomovitš, Anastasia Andrejeva, Anastasia Dodeltseva, Margarita Matjuhhova, Aljona Malets, Alina Tarassenko, Anna Kulieva, Mari Abel, Viktoria Nazarova, Naida Imanova.

Pärnu JK: Imbi Hoop, Jennifer Smirnov, Saskia Sonnberg, Ketlin Saar, Ulrika Tülp, Kairi Himanen, Berle Brant, Aljona Sasova, Sandra Paulberg, Laada Tereštšenkova, Elizaveta Rutkovskaja, Anastasija-Grazina Štšerbatšenia, Marie Saar, Evelyn Šilina.

Tartu SK 10 Premium: Angela Sööt, Diana Belolipetskaja, Geili Rehkli, Samanta Uueda, Renita Roopalu, Veronika Anušova, Anette-Mai Pirk-Birk, Beatrice Veske, Kärolin Raudsepp.

Nõmme Kalju FC: Carmen Juurik, Carmen Elisabeth Loime, Kelly Kimsto, Hedvig Hupponen, Heidi Melis, Karolin Kormik, Sarah Brigitta Praun, Emilia Koger, Kristiina Heinvars, Heli Hansen.

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN: Karina Elias, Anna-Liisa Joandi, Sirli-Stella Jõgis, Maive Jürmann, Katriin Kabanov, Kairi Koort, Jaanika Küttim, Katarina Põldur, Teisi Toomsalu, Maria Soll, Raneli Sonk, Teele Toomsalu, Kristi Mägi, Taisi Toomsalu. 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE OTSEÜLEKANDED
VAATA JÄRELE: Eesti U17 küttis sauna soojaks ka Fääri saartele
ESIMESED POOLFINALISTID SELGED
Reportaaž Tabasalust: orkester mürtsus ja Tabasalu nautis, aga Elva võimas teine korrus otsustas
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
7
7
0
0
22:1
21
2.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:5
21
3.
Paide Linnameeskond
7
4
1
2
8:3
13
4.
Nõmme Kalju FC
7
3
2
2
12:9
11
5.
JK Narva Trans
7
2
3
2
7:4
9
6.
FC Kuressaare
7
2
1
4
4:9
7
7.
Maardu Linnameeskond
7
1
2
4
3:23
5
8.
Tartu JK Tammeka
7
1
1
5
9:15
4
9.
Viljandi JK Tulevik
7
1
1
5
7:16
4
10.
JK Tallinna Kalev
7
1
1
5
5:17
4