Levante suurim hirm skooris jälle, Real Madrid kerkis liidriks (0)

Valitsev meister Real Madrid sai Hispaania kõrgliigas hooaja kolmanda võidu ja kerkis liidrikohale, alistades võõrsil Levante 2:0.

Vinicius Junior keerutas 16. minutil palli Levante väravasse, olles nüüd esmakordselt (!) skoorinud Hispaania kõrgliigas kaks mängu järjest. Viiendal üleminutil realiseeris üks-üks olukorra Levante suurim hirm Karim Benzema, kes on viimase kuue mänguga Levante vastu löönud neli väravat ja andnud kaks resultatiivset söötu.

Esimeses mängus Real Sociedadi vastu 0:0 leppinud, aga seejärel Real Betisi, Real Valladolidi ja nüüd Levante alistsanud tiitlikaitsja Real on kogunud kümme punkti. Lähimad rivaalid on ühe mängu rohkem mänginud Betis, Sociedad ja Villarreal. Barcelona ja Sevilla on aga mänginud näiteks ainult kaks kohtumist.

Osasuna sai kodus Facundo Roncaglia ja Jonathan Calleri tabamustest 2:0 võidu Celta Vigo üle. Deportivo Alaves alistas kodus Rodrigo Ely väravast Athletic Bilbao 1:0, kuid lõpetas mängu kümnekesi, sest 86. minutil sai punase kaardi Duarte.

Osasuna - Celta Vigo 2:0 (1:0)