Levski valmistub suurpuhastuseks: lahkub ka Vaštšuk (0)

Foto: Bogdan Vaštšuki Facebooki leht

Levskit ootab ees suvine suurpuhastus ning juba praegult andis peatreener Georgi Dermendjiev mõista, et Eesti ründav poolkaitsja Bogdan Vaštšuk laenulepingu lõppemisel klubisse ei jää, teatas Bulgaaria spordiportaal. 

Klubi uue juhtkonna soovil viiakse Levskis läbi suurpuhastus, mille eesmärgiks on koosseisu komplekteerimine peamiselt bulgaarlastest (hetkel on tiimis 11 välismängijat) ning millega oleks võimalik kärpida palga üldist taset.  Ka need, kes klubisse jäävad peaksid sellisel juhul nõustuma palgakärpega. Ainsatest välismängijatest jäävad ilmselt klubisse David Yablonski, Milos Cvetkovic ja Gerson Cabral, kellel kõigil lõpevad suvel lepingud, kuid klubi proovib nad enda ridades siiski säilitada. 

23-aastane eestlane jõudis Levskisse endise peatreeneri Slavisa Stojanovici tahtel. Ta võeti Riga FC-st laenule kuni 2018. aasta lõpuni, kuid laenulepingut pikendati kuni meistrivõistluste lõpuni. Sügisel sai aga Vaštšuk vigastada, mille tõttu on ta Bulgaaria kõrgliigas platsile jooksnud vaid neljal korral ning algrivistuses pole seni alustanud veel kordagi. 

Levski põhihooaja lõpuni on jäänud veel vaid üks kohtumine, kui külla sõidetakse kindlalt viimasel positsioonil viibivale Vereyale. Pärast põhihooaja lõppu jaguneb liiga pooleks (kaheks kuueseks grupiks), kus iga tiim peab veel 10 kohtumist. Kolmandal kohal paiknev Levski mängib liiga poolitamisel kindlasti tugevamas grupis ning hetkel ollakse Euroopa liiga kvalifikatsiooniringi kursil.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Ülivajalik lisakäik! Tulevik tõi Saagi koju tagasi
NOORTEKOONDISED
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Eesti alustab 14. valiktsüklit vähemänginud kaitsjatega, kuid kindla plaaniga
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Asi klaar: Koskor leidis uue mängupaiga Islandilt
KALJU TEEB AJALUGU
Kalju asutab esimese Eesti klubina e-jalgpalli meeskonna
SOCCERNET.EE BELFASTIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID