Liliu sai punni pealt ja Kalju kindla võidu (0)

Premium liiga kuuendas voorus sai lõpuks esimesed väravad kirja mulluse hooaja kõige resultatiivsem mängija Liliu, kelle tabamustest Nõmme Kalju Tartu Tammeka 2:0 kotti pistis.

Brasiillase esimene värav sündis juba neljandal minutil, kui Daaniel Maanase eksimuse järel ta üks-ühele pääses. 2:0 seis ilmus tabloole teisel poolajale ja sellegi värava autoriks oli Liliu.

14. aprillil kell 15.00 Hiiu staadionil

Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 2:0 (1:0)
4., 72. Liliu

Väravasöödud: 4. Eugen Zasavitchi, 72. Igor Subbotin
Hoiatused: 31. Eugen Zasavitchi, 61. Nikolai Mašitšev - 44. Akim Sairinen
Mänguolud: +9, vahelduva pilvisusega kergelt tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.