Lilleströmi võrku löödi hooaja esimene, Igonen taaskord pingil (0)

Norra esiliigas palliv väravavaht Matvei Igonen (23) jäi taaskord pingile, kui tema koduklubi Lilleström lasi endale lüüa hooaja esimese tabamuse.

Väravateta avapoolaja järel avas mänguskoori 61. minutil Sandnes Ulfi mängija Kent Havard Eriksen. Lilleström vastas 11 minutit hiljem, kui täpne oli Simen Kind Mikalsen. 1:1 skooriga kohtumine ka lõppes.

Kolme kohtumisega on Lilleström kogunud seitse punkti ning sellega ollakse kolmandal tabelireal. Sandnes Ulf on viie punktiga kuuendal positsioonil.

Eestlase jaoks pole hooaeg eriti edukalt kulgenud, kui enne Norra esiliiga avamängu oma esiväravavahi koha 19-aastasele Mads Christiansenile pidi loovutama. Uus võimalus avaneb Igoneni jaoks 20. juulil, kui koduväljakul võõrustatakse kaheksandal positsioonil asuvat Stjördals-Blinki.