Levadia hõbedalootus teoorias veel elab, Kalju lõpetab medalita! (0)

Nõmme Kalju ja FCI Levadia kohtuvad täna Hiiu staadionil. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 29. vooru viimases mängus läksid Hiiu staadionil vastamisi Nõmme Kalju ja FCI Levadia. Kodumeeskond pidi mängu igal juhul võitma, et säilitada lootus lõpetada hooaeg esikolmikus. Sellega siiski hakkama ei saadud, kuna Levadia võttis 2:0 võidu.

Viimati jäi Kalju enne tänavust hooaega Premium liigas medalita 2014. aastal, kui hooaeg lõpetati neljanda kohaga. Järgneval kolmel aastal võideti pronks, 2018 kuld ja mullu taas pronks.

22. hooaega Eesti kõrgliigas mängiv Levadia on selle aja jooksul medalita jäänud vaid ühe korra - 2011. aastal oldi neljandad.

Levadia asus kohtumist juhtima 81. minutil, kui kaitsjate eksimuse kasutas ära Gando Biala. Lõppskoor vormistati neljandal üleminutil, kui karistuslöögi järel rammis palli võrku Karl Rudolf Õigus.