Tammeka saatis Levadia tagasi pealinna üheainsa punktiga (0)

Premium liiga 26. vooru avakohtumises üllatas tabelitippu jälle Tartu Tammeka, tehes koduväljakul Tallinna Levadiaga 1:1 viigi.

Väravateta avapoolaja järel asus Levadia kohe teise poolaja alguses juhtima, kui Tammeka väravavahil Karl Johan Pechteril ei õnnestunud rikošeti tõttu püüda Joao Morelli karistuslööki ning lahtise palli lükkas väravasse Aime Marcelin Gando Biala. Tammeka vahetas seejärel 3-5-2 asetuse 4-4-2 formatsiooniks ning asus usinamalt ründama. See kandis vilja 80. minutil, kui Tristan Koskor suunas Markus Jürgensoni jalgade ja Sergei Lepmetsa käte kaudu üle väravajoone Sander Kapperi madala söödu.

Kodumeeskond Tammeka oli enne mängu võitnud järjest viis kohtumist, Levadia loovutas aga punkte teist mängu järjest, sest eelmises voorus kaotati Nõmme Kaljule. Kullaheitluses olev Levadia jääb hetkel Florast maha ühe punktiga, kuid Floral on ka veel kaks mängu varuks.