Paide purustas Linnameeskondade duellis Maardu (0)

Premium liiga 25. voorus alistas Paide Linnameeskond 5:0 Maardu Linnameeskonna. Mängu staariks kerkis kaks väravat löönud ja kolmele söödu andnud Henri Välja.

Skoori avas Paide juba teisel minutil tabamusest, mis läks esialgu ametlikult Välja nimele, kuid mille Välja ise loovutas mängujärgses intervjuus suuremeelselt Andre Frolovile, kes palli viimasena puutus. Välja sai oma tabamuse 15. minutil kirja kauglöögist, mis lendas kaitsja Klimenti Boldõrevi seljast lati alla.

40. minutil määrati Ander Ott Valge mahatõmbamise eest penalti ja Välja realiseeris sellegi. Kohe teise poolaja alguses ebaõnnestus Välja pealelöök, ent õiges kohas seisnud Karl Mööl lükkas palli võrku. Kohtumisele pani 90. minutil punkti Kristofer Piht, kes kasutas ära karistuslöögi kiire lahtimängimise.

Medalikursil püsiv Paide edestab lähimat jälitajat Nõmme Kaljut viie punktiga, kuid Kaljul on kaks mängu varuks. Maardu on 15 punktiga viimasel ehk 10. kohal, kuid näiteks seitsmendast tabelireast lahutab neid enne Tuleviku ja Kalevi õhtust kohtumist vaid kaks punkti.

25. augustil kell 15.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond 5:0 (3:0)
2. Andre Frolov, 15., 40. pen. Henri Välja, 47. Karl Mööl, 90. Kristofer Piht

Väravasöödud: 2., 47., 90. Henri Välja, 15. Edgar Tur, 40. Ander Ott Valge, 47., 90. Henri Välja
Hoiatused: 40. Klimenti Boldõrev, 42. Deniss Kovtun, 66. Stanislav Tsõmbaljuk, 72. Anton Aristov
Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras