Loe järele: Levadia võttis revanši, pakkus Paidele hooaja esimese kaotuse ja tõusis ise liidriks! (1)

Premium liiga ainsas pühapäevases mängus tasus FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonnale hooaja alguses saadud 0:4 kaotuse eest, alistades nad 2:1 ja tõustes ise tabeli tippu.

Innukalt ja aktiivselt matši alustanud Levadia läks juhtima 14. minutil, kui Robert Kirss suunas kuklaga väravasse Ernest Agyiri tsenderdusest tulnud palli, mis lendas kõrge kaarega üle Mihkel Aksalu Paide värava tagumisse posti.

22. minutil oli Levadial suurepärane võimalus lüüa 2:0, ent Mihkel Aksalu tõrjus suurepäraselt Zakaria Beglarišvili penalti ja seejärel ka jätkulöögi. Penalti ise oli määratud Andre Frolovi käega mängu eest olukorras, kus Paide kapteni käsi oli vastu enda keha.

Penaltitõrje järel said järvamaalased uut energiat ning 38. minutil jõuti viigiväravani, kui Henri Anier suunas peaga väravasse Hindrek Ojamaa paremalt äärelt antud oivalise tsenderduse.

Levadia 2:1 võiduvärava lõi Beglarišvili 55. minutil, saates mänguvahendi terava nurga alt Aksalu pea kohalt võrku. Tabamus sündis hetkel, kui Paide mängis vähemuses, sest eelnevalt oli väljakult lahkunud Frolov, kes sai justnimelt Beglarišvili löögist mõned minutid varem palliga näkku.

2:1 võiduga tõusis Levadia 25 punktiga tabeli tippu, möödudes Paidest, kel on koos 23 silma. Paide jaoks on tänane hooaja esimene kaotus.