Liverpool jätkas võidukalt: Klavanilt parem poolaeg, Kariuselt taas apsakas (2)

Liverpool jätkas ettevalmistust uueks hooajaks teise kontrollmänguga, võõrsil alistati 3:2 Tranmere Rovers.

Kui esimeses kontrollmängus Chester City vastu tuli Liverpoolile kätte üpris kerge 7:0 võit, siis tugevuselt neljandal liigatasemel mängiva Tranmere'i vastu läks lõpp närviliseks. 3:0 võidetud avapoolaja järel lubati vastastel teise 45 minutiga kaks palli vastu lüüa.

Klavan tegi kaasa just avapoolaja, kus mängisid ka suvised täiendused Fabinho ja Naby Keita. Nimede poolest tuttavam koosseis oli platsil teisel poolajal, kuid Loris Karius tegi taas jämeda eksimuse ja Liverpool pääses üle noatera võiduga.

Liverpool jätkab kodumaa minituuri veel kahe mänguga: laupäeval võõrustatakse Buryt (League Two), nädala pärast Blackburn Roversit (League One). Kuu lõpus kohtutakse kontrollmängudes juba Dortmundi Borussia ja mõlema Manchesteri tippklubiga.