Liverpooli ja Xavi vastasseis jääb ära (0)

Xavi juhendatav Al Sadd kaotas klubide MM-i veerandfinaalis Monterreyle 2:3 ja langes seetõttu konkurentsist.

Et paari võitjat ootas poolfinaalis Euroopa meister Liverpool, ei tahtnud kumbki midagi kergelt ära anda: Leonel Vangioni viis Monterrey avapoolaja keskel 35 meetrilt ette, hiljem juhtisid mehhiklased 2:0, 2:1, 3:1 ja siis viimasel paaril minutil 3:2. Edasi nelja parema sekka läks seega Mehhiko klubi.

Xavi jaoks libises ühtlasi käest võimalus sõprade eest tagasi teha - kevadel pani Liverpool mäletatavasti Meistrite liigas halastamatult selili endise poolkaitsja kauaaegse koduklubi Barcelona. Nüüd oleks Xavil olnud võimalus Liverpooli unistust klubide MM-i võidust šaboteerida.

Teisest veerandfinaalist marssis 1:0 võiduga edasi Aasia meister Al Hilal, värava lõi pikalt Prantsusmaa kõrgliigas mänginud Bafetimbi Gomis. Tuneesia klubi Esperance näitas küll hambaid, aga ei suutnud vastu panna. Al Hilali ootab poolfinaalis Flamengo.