Llorente puus ja VAR aitasid Tottenhami pöörases mängus edasi (4)

Meistrite liigas selgusid täna viimased poolfinalistid, kui pöörases madinas pääses edasi Tottenham Hotspur ning oma võttis Portugalis kindlalt ära ka Liverpool.

Manchester City ja Tottenham pakkusid unelmate alguse, kui 21. minutiks oli löödud juba viis väravat. Teisel poolajal oli City ka juba korraks edasi minemas, kuni Fernando Llorente nurgalöögi järel puusaga ühe tagasi lõi. Kolmandal üleminutil sahises ka Tottenhami võrk, kuid enne seda oli Sergio Agüero ülimalt napilt suluseisus olnud. Teises mängus võttis Liverpool kindla 4:1 võidu ja kaitses oma avamängus saadud eduseisu.

Kohtumised:

Manchester City - Tottenham 4:3 (3:2), kahe mängu kokkuvõttes võõrsilväravaga edasi Tottenham 4:4
4., 21. Raheem Sterling, 11. Bernardo Silva, 59. Sergio Agüero - 7., 9. Heung-Min Son, 73. Fernando Llorente

Porto - Liverpool 1:4 (0:1), kahe mängu kokkuvõttes edasi Liverpool 1:6
69. Eder Militao - 26. Sadio Mane, 65. Mohamed Salah, 77. Roberto Firmino, 84. Virgil van Dijk