LOE JÄRELE: Chelsea hullas kodus Juventusega ja kindlustas edasipääsu kaheksandikfinaali (lisatud tabeliseisud) (0)

Londoni Chelsea keskkaitsja Thiago Silva. Foto: Scanpix / Hannah McKay / Reuters

Teisipäeval algas Meistrite liiga alagrupiturniiril viies voor. Edasipääsu kaheksandikfinaali kindlustasid Inglismaa suurklubid Manchester United ja Londoni Chelsea.

E-alagrupis oli Müncheni Bayern juba varem edasipääsu kindlustanud, aga valitsev Saksamaa meister jätkab täiseduga, sest võõrsil alistati Robert Lewandowski ja Kingsley Comani esimese poolaja väravatest Kiievi Dinamo 2:1. Dinamo värava lõi teisel poolajal Denis Garmaš.

Barcelona leppis kodus Xavi esimeses Meistrite liiga mängus peatreenerina Lissaboni Benficaga 0:0 viiki, mis tähendab, et teine edasipääseja selgub kuuendas voorus, kus Barcelona kohtub Bayerniga ja Benfica Dinamoga. Barcelonal on Benfica ees kahepunktiline edu.

Manchester United kindlustas koha kaheksandikfinaalis, kui alistas F-alagrupis võõrsil Cristiano Ronaldo ja Jadon Sancho teise poolaja väravatest Villarreali 2:0. Bergamo Atalanta mängis võõrsil väravaterohkes mängus 3:3 viiki Berni Young Boysiga ja kaotab nüüd Villarrealile punktiga, kuid viimases voorus minnakse omavahel vastamisi.

G-alagrupis on kõik endiselt lahtine, aga kodus Salzburgi 1:0 alistanud Lille kerkis liidrikohale, edestades Salzburgi punktiga. Sevilla sai kodus 2:0 võidu Wolfsburgi üle ja kaotab omakorda Salzburgile punktiga. Wolfsburg on neljas, kaotades Sevillale punktiga. Otsustavas voorus kohtuvad Wolfsburg ja Lille ning Salzburg ja Sevilla.

Torino Juventus oli H-alagrupis edasipääsu kindlustanud, aga jäi Londoni Chelseale koguni 0:4 alla, kui skoorisid Trevoh Chalobah, Reece James, Callum Hudson-Odoi ja Timo Werner, mis tähendab, et nüüd on koht kaheksandikfinaalis ka Chelseal. Mõlemal on 12 punkti. Malmö sai esimese punkti, kui mängis kodus 1:1 viiki Peterburi Zenitiga.