LOE JÄRELE: Flora ja Kiievi Dinamo mängu rahu nimel võitsid kindlalt ukrainlased (0)

FC Flora ja Kiievi Dinamo vahel A. Le Coq Arenal peetud heategevusliku sõpruskohtumise "Mäng rahu nimel" võitis 3:0 Dinamo, kes mängis florakad kogu mängu lõikes kindlalt üle.

16-kordne Ukraina meister Dinamo läks juhtima 16. minutil, kui skoori avas Vikenti Vološõn. Mänguline ülekaal realiseeriti teiseks tabamuseks esimese poolaja lõpus, kui Flora tegutses nurgalöögi järgses olukorras lohakalt ja Mõkõta Burdal jäi äärelt tulnud söödu järel üle vaid pall väravasse lükata.

Teisel poolajal jätkas Dinamo sama enesekindlalt, Flora aga oma mängu ei leidnudki. Teiseks poolajaks väravas Ingmar Krister Paplavskist asendanud Karl-Romet Nõmm tegi küll 62. minutil hea tõrje, kuid pall jäi siiski värava ette ning Vladislav Vanat vormistas lõppskoori.

Mängu tuli vaatama 4550 inimest. Kogu piletitulu ning mängupäeva annetused annetatakse Ukraina heaks.