Loe järele: Paide küttis Legionile hooaja rekordleili (0)

Kolmapäeval TJK Legioni vastu 1:1 viigiga leppinud Paide Linnameeskond ei jätnud täna koduplatsil midagi juhuse hooleks, lüües Legioni võrku koguni kümme palli.

Paide tegi kõik selgeks juba veerandtunniga, juhtides 3:0, kaheksa minutit hiljem oli seisuks juba 5:0 ja vaheajaks löödi veel üks. Kaks väravat kanti Kristofer Pihti arvele, kolm väravasöötu andis Robi Saarma.

Teisel poolajal lisasid hagu tulle Paide vahetusmehed, kui nii Bubacarr Tambedou kui ka Mechini Gomis said kirja duublid. 10:0 skoor tähistab Premium liiga hooaja suurimat võitu, milleks enne tänast oli Levadia varakevadine 8:0 võit Pärnu Vapruse üle.

18. septembril kell 17.15 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion  10:0 (6:0)
4. Dominique Simon, 9. Hindrek Ojamaa, 15., 23. Kristofer Piht, 21. Andre Frolov, 45. Kristjan Pelt, 62., 63. Bubacarr Tambedou, 80., 81. Mechini Gomis

Väravasöödud: 4., 15., 45. Robi Saarma, 9. x, 21. Siim Luts, 23. Dominique Simon, 62. Hindrek Ojamaa, 63. Kristjan Pelt, 80. Joseph Saliste, 81. Sten Jakob Viidas
Hoiatused: 90. Mechini Gomis - 42. Andrei Bespomoštšnov, 69. Aleksandr Švedovski, 90. Deniss Belov (pingilt)
Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras