Loe järele: PSG sai Bayerni vastu minirevanši, Chelsea alistas Porto (0)

Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Kai Pfaffenbach / Reuters

Pariisi Saint-Germain sai minirevanši, kui korjas Meistrite liiga veerandfinaali avamängus võõrsil 3:2 võidu Müncheni Bayerni vastu, kellele mullu finaalis 0:1 alla jäädi. Londoni Chelsea alistas Sevillas toimunud võõrsilmängus Porto 2:0.

PSG haaras juhtohjad kolmandal minutil, kui Kylian Mbappe realiseeris kontrarünnaku. PSG eduseisu suurendas 28. minutil Marquinhos, kes suunas väravasse Neymari tsenderduse. Ka esimesele tabamusele andis väravasöödu Neymar. Bayern lõi 37. minutil 1:2, kui Benjamin Pavardi tsenderduse lõi väravasse Eric Maxim Choupo-Moting.

Thomas Müller lõi Joshua Kimmichi karistuslöögist 60. minutil 2:2, aga lõppsõna jäi Mbappele, kes lõi 68. minutil PSG võiduvärava. Teisisõnu, PSG lõi võõrsil kolm väravat, aga siinkohal tasub märkida, et pealelöögid olid koguni 31:6 (raamidesse 12:4) Bayerni kasuks.

Chelsea sai Mason Mounti väravast 32. minutil eduseisu, mida suurendas 85. minutil Ben Chilwell. Selle paari mõlemad mängud on koroonapandeemiast tingitud reisipiirangute tõttu kavas Sevillas. See mäng oli Porto kodumäng ehk Chelsea lõi võõrsil kaks väravat.