Lokomotiv vääratas, kolm meeskonda jätkab Venemaa kõrgliigas täiseduga (0)

Moskva Dinamo alistas pealinnarivaali ning jätkab täiseduga. Foto: Scanpix / Sergei Savostjanov / TASS

Venemaa kõrgliigas hoiavad täisedu Peterburi Zenit, Kaasani Rubin ja Moskva Dinamo. Esimesed punktid kaotas kolmandas voorus Moskva Lokomotiv.

Lokomotiv jäi esimese poolaja üleminutitel võõrsil Ufa vastu vähemusse ja kaotusseisu, kuna Dmitri Barinov astus karistusalas Filip Mrzljakile jalale ja sai oma mängu teise kollase kaardi ning Oleg Ivanov realiseeris penalti. Vähemuses külalistel õnnestus viigistada 73. minutil, kui vahetusmees Vitali Lisakovitš tulistas kasti nurgast palli tagumise posti äärde. Kohtumine lõppes seisuga 1:1.

Tiitlikaitsja ja liider Peterburi Zenit alistas Krasnodari 3:2. Nende klubide kaheksas viimases kohtumises järjest on mõlemad meeskonnad skoorinud. Zenit lõi seekord kõik oma kolm väravat avapoolajal, neist kahe eest hoolitses Sardar Azmoun.

Moskva CSKA kaotas teist vooru järjest eduseisust 1:2 pealinnarivaalile. Eelmisel korral Lokomotivile alla jäänud CSKA alistus nüüd sama skooriga Moskva Dinamole. Chidera Ejuke kiirele väravale vastas teisel poolajal kahe tabamusega Daniil Fomin, kes realiseeris ühe penalti ja toimetas lähedalt võrku ühe Igor Akinfejevi pillatud kauglöögi.

Rubin pööras Groznõi Ahmati vastu kaotusseisu 2:1 võiduks pärast Ahmati puurivahi Georgi Šelia eemaldamist. Otsustavaks sai Jevgeni Harini asemele sisse vahetatud Gabriel Iancu omavärav nurgalöögi olukorras 86. minutil.

Legendaarne Juri Sjomin (74) debüteeris Rostovi peatreenerina 1:1 viigiga Himki vastu.

Ufa - Moskva Lokomotiv  1:1 (1:0)