Lokomotiv valis kuu parimat - Farfan, Farfan või Farfan (0)

Venemaa kõrgliiga 19. voorus jätkas Jefferson Farfan sealt, kus novembris pooleli jäi ehk tema 87. minuti värav tõi Moskva Lokomotivile järjekordse võidu.

Oktoobri lõpus 33. sünnipäeva tähistanud Farfan säras novembris haruldaselt eredalt. Euroopa liigas kaks tähtsat väravat FC Kopenhaagenile, mis annavad Lokomotivile võimaluse edasipääsu püüda; koduliigas võiduvärav SKA-le, mis kindlustas esimest korda klubi ajaloos talvepausiks esikoha; värav, mis viis Peruu esimest korda üle 36 aasta MM-ile.

Seda kõike tehes lendas Farfan maakerale poolteist tiiru peale ja Lokomotiv ei andnud fännidele ka võimalust kedagi teist kuu parimaks pärjata. "Me kõik teame, kes see on, seega ei jätnud me teile valikut," kirjutas Lokomotiv sotsiaalmeediasse. Loomulikult Farfan ka parimaks valiti.

Detsembri alustuseks võõrustas Lokomotiv Kaasani Rubinit ja nagu ülal kirjutatud, piisas Farfani hilisest väravast 1:0 võiduks. Samal ajal olid võidukad ka jälitajad ja vahe jäi seega kuuele punktile. Venemaa kõrgliigat ootab enne pikka puhkust veel üks voor.

Moskva Lokomotiv - Kaasani Rubin 1:0 (0:0)