Löödud Guardiola: jalgpall on ettearvamatu mäng ja peame sellega leppima (0)

Pep Guardiola. Foto: Scanpix / Carl Recine / Action Images / Reuters

Manchester City peatreener Pep Guardiola oli pärast Meistrite liiga poolfinaalis Real Madridilt saadud kaotust mõistagi pettunud, aga märkis, et jalgpallis võibki igasuguseid asju juhtuda.

Manchester City oli veel mõned minutid enne normaalaja lõppu edasipääsu lävel, aga Rodrygo lõi kaks väravat ja viis mängu lisaajale, kus Karim Benzema realiseeris enda teenitud penalti ja aitas Reali finaali. "Olime lähedal. Olime lähedal. Aga lõpuks me ikkagi ei jõudnud finaali," ütles kahe mängu kokkuvõttes Realile 5:6 alla jäänud Guardiola BT Sportile.

Ta lisas: "See on lihtne. Esimesel poolajal meil ei olnud mängu, me ei olnud piisavalt head, aga samas me ei kannatanud palju. Pärast meie juhtväravat olime paremad. Leidsime tempo, oma mängu ja mängijad tundsid ennast mugavalt. See ei olnud nii, et nad ründasid viimased kümme minutit ja meie ainult kannatasime. Nad saatsid paljud mängijad meie karistusalasse - Militao, Rodrygo, Vinicius, Benzemaa -, tegid tsenderdusi ja lõid kaks väravat.

Me ei mänginud oma parimat mängu, aga see on normaalne, poolfinaal ja mängijad tunnevad pinget. Jalgpall on ettearvamatu mäng ja peame sellega leppima. Nüüd peame seda mängu analüüsima, sellest välja tulema ja keskenduma viimasele neljale mängule koduliigas."