TV

Loogikat eirav Hertha püsib imekombel endiselt elus (0)

"Ma tegin köögis võileiba, kui Hertha 0:3 kaotusseisust 3:3 viik sai," teatavad mõned naljahambad sotsiaalmeedias. Aga väga vabalt võis nii ollagi, kui Berliini Hertha ja Düsseldorfi Fortuna punktid jagasid.

Möödunud laupäeval Kölnilt 0:5 keretäie saanud Hertha sõitis sel nädalal külla Düsseldorfi Fortunale mängus, mis tabeliseisu arvestades tähtsam kui kolm punkti - klišeed mugandades kui mitte kuue, siis vähemalt nelja või viie punkti mäng.

Kodumeeskonna jaoks läks kõik justkui hästi. Isegi väga hästi. Türgi koondise ründaja Kenan Karaman lõi esimese poolaja alguses ühe ja lõpus teise, oma panuse lisas Erik Thommy ja riietusruumi läks Hertha 0:3 kaotusseisus.

Aga teise poolaja keskel midagi juhtus. Esmalt lõi Thommy pallist mööda ja tsenderdus põrkas ta käest (!) omaväravaks; šokeeritud Düsseldorf ei jõudnud ennast koguda, kui Hertha juba uuesti sahistas. Ja siis pääses jooksu talvine täiendus Krzysztof Piatek. Poolakas teenis ja realiseeris penalti, lüües seeläbi Saksamaa kõrgliigas oma esimese värava.

Cunha tabas veel posti, aga rohkemaks Hertha võimeline ei olnud. Imeline viigipunkt hoiab neid siiski endiselt kenasti elus ja ajutist peatreenerit Alexander Nourit ilmselt ametis.

Düsseldorfi Fortuna - Berliini Hertha 3:3 (3:0)
6., 45+1. Kenan Karaman, 9. Erik Thommy - 64. ov. Erik Thommy, 66. Matheus Cunha, 75. pen Krzysztof Piatek