Lõpuks: Paide lõpetas ettevalmistusperioodi suure võiduga (0)

Ander Ott Valge. Foto: Gertrud Alatare

Talvel seni võiduta olnud Paide Linnameeskond parandas vea viimases kontrollmängus, kus ameeriklaste PSC-st koguni 7:0 üle oldi.

Mängu esimene poolaeg sellist tulevärki ei lubanud - Ander Ott Valge viis Paide varakult ette, kuid 1:0 seisul poolaeg lõppeski. Magnar Vainumäe penalti suutis vastaste väravavaht poolaja keskel tõrjuda, veel ühe värava lõi Valge suluseisust.

Teine poolaeg algas aga kohe väravaga, kui Valge lükkas peaga võrku Samson Onomigho Iyede tsenderduse, ja luugid avanesid. Yann Michael Yao tegi seisuks 3:0, Valge lisas kiiresti veel kaks väravat, viies enda saldo neljale.

65. minuti paiku tegi Paide vahetusi ja tempo rauges, lõppskoori vormistasid Randin Rande ja Edgar Turi väravad. Iyede jäi küll kuivale, kuid andis kolm väravasöötu. Paide eest tegi kaasa ka Elevandiluuranniku mees Boliguibia Ouattara, kes mänginud Poola kõrgliigas.

Premium liiga hooaeg algab Paide jaoks 27. veebruaril, kui võõrustatakse Viljandi Tulevikku.

Paide Linnameeskond - PSC 7:0 (1:0)