Luka Jovic - Benfica reservmeeskonnast Bundesliga tipu väravakütiks (5)

Frankfurti Eintracht leidis suvel tõelise kullapoti, kui endale toodi Benficast Luka Jovic.

Toona veel 19-aastane Jovic sai küll Benficas debüüdi kirja, ent pidi siiski veetma enamuse ajast reservide juures. Juunis tõi Eintracht ta endale kaheks hooajaks laenule võimalusega ta ka päriseks osta. Võib vist mürki võtta, et kui kõik nii edasi läheb, siis seda võimalust ka rakendatakse.

Detsembris 20. sünnipäeva tähistanud ründaja on tänavusel hooajal liigas löönud kaheksa väravat ja seda mitte ühegi tabelipõhja meeskonna eest, vaid Meistrite liiga kursil olevas Eintrachtis. Oma esimesed suuremad minutid sai ta kätte alles detsembris, sügisel oli ta veel tubli vahetusmees.

Täna viis ta Frankfurti 49. minutil Hoffenheimi vastu juhtima, aga platsilt lahkuti siiski vaid ühe viigipunktiga.

Frankfurti Eintracht - Hoffenheim 1:1 (0:0)