Maddison skooris taas väljastpoolt kasti ja Leicester võitis Aston Villat (0)

Leicester City läks Premier League'i 25. voorus avapoolajal Aston Villa vastu 2:0 juhtima ja võitis mängu 2:1.

Esmakordselt sel liigahooajal pidi Aston Villa hakkama saama ilma oma võtmemängija Jack Grealishita, kes sai sel nädalal jalavigastuse.

Skoori avas James Maddison 19. minutil, tulistades karistusala tagant palli postipõrkega võrku. Väljastpoolt trahvikasti on Maddison kõmmutanud nüüd Premier League'is 11 väravat ehk rohkem kui keegi teine alates tema debüüdist ehk 2018. aasta augustist.

Neli minutit pärast kohtumise esimest tabamust lisas Harvey Barnes teise, kui jõudis kõige kiiremini Jamie Vardy löögi ja Emiliano Martineze tõrje järel lahtise pallini.

Teise poolaja alguses vähendas Bertrand Traore vahe minimaalseks, aga enamat Aston Villa ei suutnud.

Aston Villa - Leicester City  1:2 (0:2)