Maido Paki debüüt lõppes Hakale kaotusega (2)

Foto: Timo Kikas (arhiiv)Maido Pakk debüteeris Soome Veikkausliigas, kui tema koduklubi Valkeakoski Haka kaotas Vitali Teleši ja Urmas Rooba tööandjale Pietarsaari FF Jarole tulemusega 0:1.

Endine Pärnu Vapruse ründaja Pakk alustas mängu varumeestepingilt, kuid sekkus 90. minutil ja debüüt oligi tehtud. Jaro väravasuul seisnud Teleš tegi kaasa kogu kohtumise ning Rooba mängukeelu tõttu ei mänginud.

Ats Purje koduklubi Turu Inter viigistas koduväljakul 1:1 tabeliliider Helsingi HJK-ga. Purje sekkus mängu 63. minutil ja tabas korra värava põiklatti.

Liigatabelis asub tiitlikaitsja Inter kuuendal kohal, olles kogunud 25 mänguga 37 punkti. Haka on sama arvu punktidega viies ning Jaro 31 punktiga kümnes.