Manchester Cityt ähvardab fännide laamendamise eest karistus (2)

Manchester City fännidel läks tiitlivõidu tähistamine pisut käest. Foto: Scanpix / PA via AP / Martin Rickett

Inglismaa jalgpalliliit on esitanud Manchester Cityle süüdistuse fännide tegutsemise eest eelmise hooaja viimase vooru mängus Aston Villa vastu.

Kõnealune intsident leidis aset pärast lõpuvilet, kui City oli kaotusseisust väljatulnuna alistanud Villa seisuga 3:2. See tulemus tõi Manchesteri sinisele meeskonnale meistritiitli, mida jooksid väljakule tähistama tuhanded fännid. Tekkinud segaduse käigus rünnati Aston Villa väravavahti Robin Olsenit ning lõhuti väravalatt.

Cityl on järgmise neljapäeva ehk 25. augustini aega, et süüdistus vaidlustada.