Manchesteri ässad häbistasid koduväljakul mänginud Hispaaniat (0)

Kui Eesti ja Ungari vahelises mängus sai näha koguni kuute väravat, siis kaugele ei jäänud selles osas ka Hispaania ja Inglismaa, kellest viimane noppis võõrsilt magusa 3:2 võidu.

Inglased avasid skoori 16. minutil, kui Marcus Rashfordi söödu korjas jooksu pealt üles Raheem Sterling ja trahvikasti jõudes palli külma rahuga lati alla virutas. Ligi veerand tundi hiljem andis Tottenhami ründemees Harry Kane oivalise palli hispaanlaste kaitseliinist mööda Rashfordile, ning 2:0 tablool oli tõsiasi.  Kaheksa minuti möödudes jõudis Ross Barkley hea tsenderdus Kane'ini karistusalasse, kes suunas selle edasi Sterlingule ja seis oli juba 3:0.

58. minutil lõi kodumeeskond ühe värava tagasi. Autoriks Dortmundi ründaja Paco Alcacer, kes nurgalöögist tulnud palli saatis peaga postide vahele. Üleminutitel skooris ka Sergio Ramos, vähendades vahe minimaalseks, aga inglased suutsid lõpuvileni vastu pidada ning Manchester Unitedit esindava Rashfordi ja Manchester City ääreründaja Raheem Sterlingu abil saadi väärt võit kätte saada.

Kolmeliikmelises grupis on Hispaanial liidrina kuus punkti. Inglismaa järgneb nelja ja Horvaatia ühe silmaga. Viimases kahes mängus saab Horvaatia mõõtu võtta just hispaanlaste ja inglastega.