Maradona Argentina viimasest mängust: ma ei vaata õudukaid (1)

Diego Maradona. Foto: neoskosmos.com

Nimekas Diego Maradona lajatas taaskordselt oma koduriigi esinduskoondisele. Sel korral nimetas ta mängijaid valetajateks ja arvab, et nad ei vääri Argentina koondise särki.

Teatavasti pole kellegi laitmine 58-aastasele endisele Napoli staarile midagi uut. Mitmel korral on 1986. aasta maailmameister öelnud, et keegi on liialt halb või et keegi ei oska midagi. Sel korral valmistas talle pettumist Argentina koondis, kes kaotas Wanda Metropolianol 1:3 Venezuelale.

Doradosi peatreeneri rolli täitev mees nimetas nähtud matši lausa õudusfilmiks: "Ei, ma ei näinud Argentina mängu, kuna ma ei vaata õudukaid. Kas need inimesed, kes on koondise juhtkohtadel, arvasid, et võidame vabalt Venezuelat? Neil on tugev meeskond. Argentina koondis sisenes läbi akna, isegi mitte läbi ukse, kuna nad reedavad ning valetavad fännidele alatihti. Nad lihtsalt ei võida mänge."

"Tunnen end väga argentiinlaslikult, kuid leian, et teiste treenerite ja selliste mängijatega nagu (Oscar) Ruggeri, (Sergio) Batista, (Ricardo) Giusti, (Nery) Pumpido või (Claudio) Caniggia oleks olukord teistsugune. Praegune tiim ei vääri seda särki. Neil pole õrna aimugi [mida teha] ning mul on kahju argentiinlastest, kes neid valetajaid uskuma peavad," lisas lõpetuseks legendaarne pallur.  

1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VAATA JÄRELE: Eesti U17 koondis alustas UEFA sõprusturniiri 7:0 võiduga!
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID