Marin Kalju olukorrast: me tõesti ei ole rahul - tulemust ei tule, mängu pole (0)

Pavel Marin nina kaitsva maskiga. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

2018. aasta Eesti meister Nõmme Kalju on praegu Premium liigas juba neli mängu võiduta. Viiendat tabelikohta edestatakse vaid kahe punktiga. Meeskonna ääreründaja Pavel Marin ütles FC Floralt saadud 0:2 kaotuse järel, et olukorraga ei olda hetkel rahul.

Marin rääkis lõpuvile järel Soccernet.ee-le: "Ma ei tea, mis puudu jäi. Võib-olla agressiivsusest. Flora oli täna parem klubi.

Tegelikult treener rääkis kõik asjad läbi. Pidime selle kolmnurga - kaks keskkaitsjat ja number kuus - kinni panema. Aga nagu näha oli, ei saanud esimesel poolajal selle ülesandega hakkama. Sellepärast see esimene poolaeg oli täiesti Flora oma ja sealt tuli ka kaks väravat.

Loogilisest ülesehitusest jäi meil [rünnakul] puudu. Momendid, mis meil tekkisid, olid kaootilised. Aga tegelikult olid head võimalused: latt ja nii esimesel kui teisel poolajal veel hea variant värava ees.

Raske öelda, mis on lahti, aga me tõesti ei ole rahul: tulemust ei tule, mängu pole. Aga mänge on palju veel, üritame parandada mängupilti."

Fotograaf: JANA PIPAR