Menüü
Veebisait

Maroko treener Euroopas sündinud koondislastest: nad näitasid, et tahavad Maroko eest surra (0)

Foto: Scanpix / Alessandra Tarantino / AP Photo

Maroko koondise peatreener Walid Regragui rääkis pärast Hispaania väljalülitamist ning veerandfinaalpileti teenimist, et mängijad on valmis andma endast riigi nimel kõik, isegi kui nad on sündinud ja üles kasvanud mujal.

Euroopas sündinud koondislaste kohta sõnas Regragui: "Vahel inimesed - kaasa arvatud mõned siin ruumis viibivad ajakirjanikud - ütlevad, et need mehed ei armasta Marokot ning miks mitte mängida Marokos sündinud meestega? Me näitasime maailmale, et iga marokolane on marokolane, siia tulles tahab igaüks koondise eest surra ja võidelda."

"Mina sündisin Prantsusmaal, aga keegi ei saa rebida mu südant lahti minu riigist. Minu mängijad andsid endast sada protsenti. Mõni mängija sündis Saksamaal, mõni Itaalias, Hispaanias, Hollandis, Prantsusmaal, kõik on jalgpallikultuuriga riigid. Sellest saab kokku segada hea kokteili, millega pääseda veerandfinaali," lisas Maroko loots.

Regraguist sai esimene aafriklasest peatreener, kes vedanud oma tiimi MM-il kaheksa parima hulka. "Mõnikord inimesed ütlevad, et parimad on Portugali treenerid või Hispaania treenerid. Aga asi on kompetentsis, mitte selles, kas sa oled araablane või aafriklane," kommenteeris Regragui. "Olen oma riigi üle uhke. Tänane näitas, et ka Maroko treener võib tegusid teha, vaja on lihtsalt enesekindlust."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MM-ILE JOON ALLA
TAKTIKAPOOL
MM 2022 | Prantslaste koera matmispaik on teada, kui neli meest tegid kokku sama palju kui üks argentiinlane?
MESSI ON MAAILMAMEISTER!
Luup peale | See oli Messi õhtu. See oli Messi mäng. See oli Messi MM. Ja see on Messi jalgpall
Päeva klõpsud | Tõrje rinnaga, valel ajal vales kohas, kauaoodatud kohtumine kallimaga
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | Premium liiga elav legend Jürgenson Messist sõltuva Argentina võtmemehest: kas tunneksid ta Viru tänaval ära, kui tuleks vastu, Mäki kott käes?
PRONKSIMÄNG
Päeva klõpsud | Horvaatia võitis pronksi, mängijad tähistasid oma maimukestega
KUIDAS MÕISTA ÜLLATUST?
Siim Pulst | On see siis üllatuste MM või ei ole? Neli eri lähenemist, neli eri vastust
Ott Järvela | Cristiano Ronaldo kaotas lahingu, aga on sõja juba ammu ja mitu korda võitnud
JANURUBRIIK
Suur õllejaht Katari MM-il. Kust õlut saab, palju maksab ja kes seda joob?