Martin Reim: oodata on hullult suure meetrite hulga mahajooksmist (0)

Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti koondise peatreener Martin Reim eeldab homsest EM-valikmängust Põhja-Iirimaaga meeskonna jõuvarusid proovile panevat katsumust, sest vastane tõotab pakkuda väga füüsilist matši.

"Meil peavad platsil olema mehed, kes suudavad rasketel hetkedel põhjaiirlastele vastu seista. Pean silmas ka füüsilist poolt. Tõotab tulla hullult suure meetrite hulga mahajooksmine," kõlas Reimi hinnang eesootavale mängule. Peatreeneri sõnul võtab ta katsumuse füüsilist aspekti arvesse ka põhikoosseisu nimetamisel.

"Ma ei tea, mida vastaste peatreener täpselt homses mängus planeerib, aga eelmise kuue mängu põhjal on Põhja-Iirimaa füüsilisele ja otsesele jalgpallile keskendunud meeskond. Tuleb kõva võitlus, milleks peame valmis olema. Meil on oma plaan, mis on teoreetiliselt alati väga hea, aga väljakul selgub, kas see töötab või mitte. Tulime siia hea tulemuse nimel ja anname endast kõik, et see saavutada," rääkis Reim.

Möödunud Rahvuste liiga mängude kohta ütles treener: "Meil on sarnane olukord Põhja-Iirimaaga: positsioon grupis oli viimane, kukkusime välja, aga saime kuus väga võitluslikku ja võrdset mängu meie jaoks tugevate vastaste vastu. Need aitavad mängijatel areneda. Loodan, et nendest on kasu ka homseks mänguks."

Kuidas see, et mitmed Eesti koondise kaitsjad pole oma koduklubides palju mänguaega saanud, koondise esitust pärsib? "Seda homne näitab. Tähtis on see, et nad on terved olnud ja vormis, mitte vigastusega väljas olnud. Kui peaksin valima ainult selle järgi, kes on praegu koduklubides regulaarselt mänginud, siis oleks väga keeruline üldse koosseisu kokku saada. Nikita ei saa ju üksi kogu kaitseliini katta. Aga ma lugesin, et ka põhjaiirlastel on sarnaseid probleeme, ja läks kohe kergemaks," naeris Reim.

"Seda situatsiooni tuleb võtta just teistpidi - äkki annab see mängijatele mingisugust lisamotivatsiooni koondises ennast tõestada ja näidata, et nad pääseksid klubis põhikoosseisu või jääksid silma uutele kosilastele."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID