Maruvihane APOEL-i treener: minul on ainult üks nägu, kui kellelgi on kaks nägu, ei saa ta APOEL-is mängida (2)

Foto: Brit Maria Tael

APOEL-i portugallasest peatreener Bruno Baltazar oli Floralt saadud 0:2 kaotuse järel maruvihane ja ütles, et sellise suhtumisega mängides ei vääri pallurid kohta APOEL-is.

"Olen muidugi väga pettunud meeskonna etteastes. Peamine eesmärk sai saavutatud, aga mängisime väga halva mängu. Tahan öelda siin ja praegu, et APOEL-i treeneril on ainult üks nägu - Bruno Baltazari nägu - mis tahab võita iga mängu, kogu kire ja põlemisega ja mis ei saa vastu võtta seda, et meeskonnal on kaks nägu," alustas Baltazar on tiraadi.

Ta jätkas: "Üks nägu on meestel siis, kui oleme suurtel staadionitel, suurte vastaste vastu - siis on täielik pühendumus. Ja teine nägu on siis, kui on tühi staadion, vähe motivatsiooni. Ma ei saa sellist suhtumist aksepteerida! APOEL-i mängudes peab olema ainult üks nägu, mis on siis, kui on mäng täismaja publiku ees kõva vastase vastu. Vahet ei ole, kui olukord on teistsugune! Saab olla ainult üks nägu! Kui kellelgi on kaks nägu, ei saa ta mängida APOEL-is! Olen väga vihane ja väga pahane mängu üle. Kui sa teed ühe vea, okei, võib juhtuda. Aga kaks nii lihtsat viga teha - see ei ole enam lihtsalt õnnetus."

Kuigi treeneri jutt oli suunatud mängijatele, siis neid ta tulemuse ees vastutavaks ei teinud. "Mina olen meeskonna eest vastutav, aga ma tahan võita kõik mängud. Tulime Eestisse seda mängu võitma," lausus Baltazar.

"Teisel poolajal lõime momente, et skoorida, aga need olukorrad tuleb ära lüüa. Ei saa anda ära lihtsaid väravaid, nagu oleme viimasel ajal andnud. Suhtumist ja käitumist ei tohi sedasi nädalast nädalasse muuta. Nüüd ootab meid tugevam vastane ja algab liiga, mis on väga ühtlane, seega enam ei tule lihtsaid mänge. Kes saab sellest aru, see saab veel APOEL-is mängida, kes mitte, nende jaoks on kõik. Fännidel on õigus olla pahane," lisas treener.

APOEL kohtub Euroopa liiga kolmandas eelringis Iisraeli meistri Beersheva Hapoeliga, kes alistas mõne nädala eest Meistrite liigas FC Flora kahe mängu kokkuvõttes 7:2.

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
Maradona võitlus kartellide külje all
DUELLI OOTEL
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat
MEISTRITE LIIGA
Kas vihatundest on võimalik vabaneda?
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID