Masinavärk toimib: Lazio püsib esineliku ja Immobile Ronaldo kannul (0)

Ciro Immobile. Foto: Scanpix / Filippo Monteforte / AFP

Tänavusel hooajal Meistrite liigas kaheksandikfinaali pääsenud Rooma Lazio kasvatas Itaalia kõrgliigas võiduseeria neljamänguliseks, alistades kodumurul Sassuolo 2:1.

Lazio sai šokkalguse, sest juba kuuendal minutil haaras Sassuolo juhtohjad, kui skoori avas Francesco Caputo. Viigivärav sündis avapoolaja keskpaigas, kui Joaquin Correa nurgalöögi realiseeris Sergej Milinkovic-Savic. Teisel poolaja kerkis Lazio kangelaseks ei keegi muu kui väravamasin Ciro Immoblie, kelle värav 71. minutil kinkis Rooma klubile võidupunktid.

30-aastane Immobile, kes oli eelmisel hooajal liiga parim väravalööja, asub tänavusel hooajal samas edetabelis Cristiano Ronaldo (Torino Juventus) järel teisel kohal. Ronaldo on löönud 15, Immobile 13 ning Romelu Lukaku (Milano Inter) ja Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) 12 väravat.

Järjekordsed võidupunktid juurde saanud Lazio püsib esineliku kannul, olles 19 mänguga kogunud 34 punkti ja asudes seitsmendal tabelireal. Neljandal kohal olev Juventus on pidanud ühe mängu vähem ja teeninud kaks punkti rohkem. Hea hooaja alguse teinud Sassuolo on langenud üheksandaks, kuid Lazio jääb ainult nelja punkti kaugusele.

Sampdoria sai Maya Yoshida ja Keita Balde avapoolaja väravate abil võõrsil 2:0 võidu Parma üle ning asub 26 punktiga Sassuolo järel kümnendal kohal. Parma eesmärk on liigasse püsimajäämine, kuid praegu ollakse 13 punktiga eelviimasel ehk 19. kohal.

Rooma Lazio - Sassuolo 2:1 (1:1)