Mason Mount tüüris Chelsea raske võiduni (Wolverhampton leppis Burnley vastu viigiga) (0)

Mason Mount sai kirja nii värava kui väravasöödu. Foto: Scanpix / David Klein / Reuters

Inglismaa kõrgliiga 14. voorus sai Chelsea minimaalselt jagu tabeli tagumises otsas paiknevast Watfordist. Leicester City, West Ham United ja Wolverhampton pidid leppima viigipunktiga.

Tabeliliider Chelsea sai jagu Watfordist tulemusega 2:1. Kohtumise esimese tabamuse saatis väravavõrku Mason Mount. Avapoolaja lõpus lasid sinisärgid Watfordil ühe tagasi lüüa, kui täpne oli Emmanuel Dennis. 72. mänguminutil sai karistusalasse tõtanud Hakim Ziyech palli jalale ning saatis selle kindlalt väravavõrku, vormistades ühtlasi ka lõppskoori.

Southamptonile külla sõitnud Leicester City kangutas välja vaid viigipunkti. Kodumeeskond asus juba kohtumise kolmandal minutil juhtima, kui nurgalöögijärgse segaduse kasutas ära Jan Bednarek. Kiirelt vastasid aga ka Leicesteri mehed: 22. mänguminutil lõi Jonny Evans tabloole viigiseisu. Kümmekond minutit hiljem viist Che Adams omad jälle juhtima, kui saatis mänguvahendi peaga võrku. James Maddisoni tehniline osavus teise poolaja alguses vormistas aga kohtumise lõppseisu - 2:2.

West Ham United ja Brighton & Hove leppisid samamoodi viiki. Kusjuures kohtumise avatabamusega sai hakkama Tomaš Soucek, kes saatis mänguvahendi nurgalöögist otse väravavõrku. West Hamil õnnestus võrku veelkord sahistada, kui VAR tõmbas tähistusele pika kontrolli järel kriipsu peale. Kohtumise lõpus sai Neal Maupay hakkama aga hiilgava käärlöögiga, mis tagas Brighton & Hove meeskonnale 1:1 viigi ning olulise punkti.

Wolverhamptonil külas käinud tabeli tagumises otsas paiknev Burnley võitles välja väravateta viigi.

Watford - Chelsea 1:2 (1:1)