Matikainen võidu toonud avapoolajast: ei mäleta mängu, kus oleksime nii hästi asju kontrollinud (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti naiste koondise peatreener Jarmo Matikainen oli Küprosel Aphrodite Cupil Leedu üle võetud 1:0 võidu järel eriti rahul avapoolajaga.

"Esimene poolaeg oli meie poolt vaadatuna väga hea. Ma ei mäleta mängu, kus oleksime nii hästi asju kontrolli all hoidnud. Olime palju vastaste poole peal ja tegutsesime distsiplineeritult," rääkis Matikainen.

Ta lisas: "Väike probleemkoht oli jällegi see, et me ei suutnud tekitatud olukordi ära lüüa. Meil oli häid võimalusi ja tabasime ka posti. Õnneks suutsime ühe rünnaku ära lahendada. Katrin Loo andis läbisöödu Bannikovale, kelle esimese ürituse suutis väravavaht blokeerida, aga tagasipõrkunud palli lõi ta väravasse."

Enne tänast olid viimased neli Eesti ja Leedu omavahelist mängu lõppenud viigilise tulemusega. Matikaineni sõnul tõid sel korral Eestile edu hea tegutsemine kaitses ja füüsiline valmisolek mänguks. "Mängude graafik on väga nõudlik (naiskondadel on kolm mängu nelja päeva jooksul – toim.) ja seetõttu tegime koosseisus muudatusi. Mängijate füüsiline tase oli täna hea, mis omakorda aitas hoida kvaliteeti. Teine asi, mis meie kasuks mängis, oli tõhus kaitsetegevus. See oli erinevus võrreldes viimase omavahelise mänguga, kus me ka domineerisime, aga toona ei olnud me kaitses ega rünnakul piisavalt efektiivsed," lausus juhendaja.

Eesti on nüüd turniiril kahe mänguga kogunud neli punkti, kui võidu kõrvale saadi eilses avakohtumises kirja väravateta viik Malta vastu. Leedu jaoks oli tegemist teise kaotusega, kui eile tuli tunnistada Küprose 2:1 paremust. Malta on samuti teeninud viigi ja võidu, kui tänases mängus alistati 1:0 Küpros.

Eesti jaoks jätkub Aphrodite Cup laupäeval, kui viimases kohtumises minnakse kell 12.15 vastamisi Küprosega.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID