Mbappe saab veel kaks nädalat elu üle järele mõelda, Neymari olukord keerulisem (0)

PSG täht Kylian Mbappe peab vahele jätma ka järgmised nädalavahetused, kuid saab hooaja kahes viimases voorus taas kaasa lüüa. Neymari näeb Prantsusmaa vutipublik ilmselt alles sügisel.

Mõlemad mehed sattusid pahandustesse aprilli lõpus Prantsusmaa karikafinaalis, mille PSG penaltitega 5:6 Rennes'ile kaotas. Mbappe saadeti mõned minutid enne lisaaja lõppu platsilt minema, kui ta vastasele karatelöögiga säärde lendas. Neymar läks aga hõbemedalit vastu võttes fännile kätega kallale.

Mbappele teenis käitumine kolmemängulise keelu, millest ühe on ta juba vahele jätnud. 30 liigaväravale võib siiski lisa tulla, sest mängudeks Dijoni ja Reimsiga saab ründaja naasta. Neymari karistus selgub järgmisel nädalal, kuid tõenäoliselt määratakse talle koguni kaheksamänguline puhkus.

Nii PSG peatreener Thomas Tuchel kui ka Neymari kaasmaalased Dani Alves ja Marquinhos on mehe käitumise hukka mõistnud, kuid PSG pressišeff õigustas brasiillast. "See ala oli määratud auhindade jagamiseks mõlema meeskonna mängijatele, mitte meie mängijate verbaalseks ründamiseks. Korraldajate turvameetmed olid selgelt puudulikud," kritiseeris kommunikatsioonijuht Jean-Martial Ribes Brasiilia väljaandele Globo.