Mbappe usub veel PSG tulevikku (0)

Foto: optajean.com

PSG ründaja Kylian Mbappe kinnitas, et jääb lähitulevikus veel Prantsusmaa meistrite juurde mängima.

Mbappe kinnitas, et tal ei ole plaani käesoleva hooaja lõpus PSG-st lahkuda pärast seda, kui Pariisi klubi Meistrite liigas võõrsil teenitud eduseisu Manchester Unitedi vastu maha mängis. Unitedist sai esimene klubi, kes on kodus 0:2 kaotamise järel edasi läinud.

PSG järjekordne läbikukkumine Euroopa tasemel on tekitanud küsimusi tähtmängijate püsimise üle, aga Mbappe kinnitas, et tal ei ole plaani lahkuda. Rääkides Telefootile, ütles Mbappe, et olukorda on raske vastu võtta.

"Ma olen šokeeritud. Raske on kaotust vastu võtta, kuna me nägime nii palju vaeva selle nimel, aga ikka pudenesime välja. Aga jalgpall ei peatu, me peame päid kõrgel hoidma ja hooaja tugevalt lõpetama," ütles Mbappe. "Järgmisel aastal jään kindlalt siia, see on juba kokku lepitud. Minu lepingu ja tuleviku üle muretsemine ei aita midagi."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID