"Me ei ole Frankfurt!" - Bayerni must auk läheb üha mustemaks (4)

Müncheni Bayern alustas uue peatreeneri Niko Kovaci käe all hooaega soliidselt, kuid viimase paari nädalaga on rattad vankri all logisema hakanud. Neli mängu järjest ollakse võiduta, täna kaotati 0:3 Mönchengladbachile.

Saksamaa väljaande Bild teatel kritiseeris Kovacit Frankfurdi-viitega poolkaitsja James Rodriguez, kes eelmistes mängudes üleliia palju mänguaega ei teeninud. Täna sai kolumblane platsil olla 90 minutit, kuid kasu oli sellest vähe - Gladbach haaras Allianzil Bayerni kõrist ja tegi mängu ära esimese veerandtunniga.

Vastust Bayernil kuskilt võtta ei olnudki, hoopis Gladbach lõi lõpuminutitel kolmanda, ja nii leppis Bayern teist koduliiga mängu järjest kaotusega. Lisaks viigistati enne seda Augsburgiga ja Meistrite liigas äsja Amsterdami Ajaxiga. Viimati oli Bayern nii pikalt võiduta 2016/17 hooaja kevadel.

Müncheni Bayern - Mönchengladbach 0:3 (0:2)