Menüü
Veebisait

Messi: penaltil eksimine teeb pahaseks (0)

Foto: Scanpix / CHINE NOUVELLE/SIPA

Argentina koondise kapten Lionel Messi oli pettunud Poola vastu penalti realiseerimata jätmise pärast, kuid sõnas, et peamine on keskenduda nüüd kaheksandikfinaalmängule.

35-aastane Messi eksis esimesel poolajal enda poolt teenitud penaltil, mille tõrjus Poola koondise väravavaht Wojciech Szczesny. Teisel kolmveerandtunnil tegid skoori aga seitsmekordse maailma parima jalgpalluri meeskonnakaaslased Alexis Mac Allisteri ja Julian Alvareze näol. Nendele väravatele poolakatel vastust polnud ning seega läks Argentina C-alagrupist edasi esimesena.

"Olen pahane, et eksisin penaltil, kuid meeskond näitas sisu ja tuli teisel poolajal raskest seisust edukalt välja. Teadsime, et kui esimene värav lüüa, muudab see märgatavalt mängu," ütles Messi ajakirjanikele. "Eelmine matš andis meile enesekindlust ja läksime väljakule mõttega, et peame ka nüüd võitma."

Messi rääkis ka, mida ta arvab oma meeskonna edasistest võimalustest MM-il. "Matš Austraaliaga tuleb väga raske. Igaüks võib kedagi võita, kõik on väga tasavägine. Peame mänguks valmistuma parimal viisil. Tuleb olla rahulik ja võtta üks mäng korraga. Nüüd on järgmine koht tõestamiseks ja loodetavasti suudame jätkata seda, mida täna tegime."

Argentina kogus C-alagrupis kuus punkti ning läks selle saagi toel esimesena edasi. Austraalia jäi D-alagrupis sama arvu silmade juures teiseks. Meeskonnad kohtuvad omavahel laupäeval, 3. detsembril. Matši algusaeg on 21.00.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MM-ILE JOON ALLA
TAKTIKAPOOL
MM 2022 | Prantslaste koera matmispaik on teada, kui neli meest tegid kokku sama palju kui üks argentiinlane?
MESSI ON MAAILMAMEISTER!
Luup peale | See oli Messi õhtu. See oli Messi mäng. See oli Messi MM. Ja see on Messi jalgpall
Päeva klõpsud | Tõrje rinnaga, valel ajal vales kohas, kauaoodatud kohtumine kallimaga
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | Premium liiga elav legend Jürgenson Messist sõltuva Argentina võtmemehest: kas tunneksid ta Viru tänaval ära, kui tuleks vastu, Mäki kott käes?
PRONKSIMÄNG
Päeva klõpsud | Horvaatia võitis pronksi, mängijad tähistasid oma maimukestega
KUIDAS MÕISTA ÜLLATUST?
Siim Pulst | On see siis üllatuste MM või ei ole? Neli eri lähenemist, neli eri vastust
Ott Järvela | Cristiano Ronaldo kaotas lahingu, aga on sõja juba ammu ja mitu korda võitnud
JANURUBRIIK
Suur õllejaht Katari MM-il. Kust õlut saab, palju maksab ja kes seda joob?