Messi tulek muutust ei toonud: El Clasico avavaatus lõppes viigiga (2)

Hispaania karikavõistluste poolfinaalis loositi omavahel vastamisi kaks suurt ehk Barcelona ja Real Madrid - avavaatuses veel midagi ära ei otsustatud.

Kuivõrd Lionel Messi alustas matši pingilt, siis nägid spetsialistid Realil päris häid võimalusi. Mängu alustaski selgelt paremini külalismeeskond ja juba kuuendal minutil saadi värava näol oma tahtmine. Viimasel ajal suurepärast vormi näidanud Karim Benzema kavaldas Jordi Alba üle ning tema söödu realiseeris väravaks Lucas Vazquez.

63. minutil vangerdas Ernesto Valverde väljakule ka Messi, kuid Barcelona oli juba enne seda suutnud mängu viigistada. Katalaanide esimene löögiüritus tabas väravaraame, kuid tagasipõrkuva ehk teise löögi saatis Malcom osavalt kõigist valgesärkidest mööda.

Messi tulek enam seisu ei muutnud ning Santiago Bernabeule minnakse 1:1 viigiseisult. Korduskohtumine toimub 27. veebruaril.

Barcelona - Real Madrid 1:1 (0:1)