Messi viimane hurraa - ilus või kole lõpp? (0)

Teise Euroopa tippliigana pannakse reede õhtul pall mängu Hispaanias. Lionel Messi kurioosse saaga tõttu on seal aga tavapärasest veelgi raskem ennustada, mil moel tipus jõujooned kujuneda võivad.

  • Hispaania liiga kalendrit muudeti ning avamäng Granada ja Athletic Bilbao vahel lükati edasi. Seega ei alga hooaeg homme, vaid laupäeval kell 17.00, kui omavahel mängivad Eibar ja Celta Vigo. 

Traditsiooniliselt võib Hispaania kõrgliigat pidada kahe hobuse võidujooksuks, sest kahe peale on Real Madridil ja Barcelonal ette näidata 60 meistritiitlit. La Liga jaoks on äärmiselt oluline, et Messi Katalooniasse jäi. Cristiano Ronaldo lahkumine elati veel üle, aga Messi minekuga kaotaks liiga veelgi rohkem, sest Messi on ka 33-aastaselt Hispaania kõrgliiga nägu ja ikoon. Kui tema mängib, siis inimesed vaatavad.

Algav hooaeg on eriline, sest see on tõenäoliselt Lionel Messi viimane hurraa. Vähemalt Barcelonas. Ta tahtis hirmsasti lahkuda juba sel suvel, aga president Josep Maria Bartomeu ei lubanud. Saagale joone alla tõmmanud intervjuus tegi ta Bartomeu maatasa, aga vandus Barcelonale jätkuvat truudust. Messi on tagasi trennis, oma sõnade kohaselt ka jätkuvalt motiveeritud, aga tegelikult?

Kahtlemata on just see võti, sest Messi mõjutab meeskonnas (ja ka klubis) kõike. Tahes-tahtmata. Kui Messi on parimate päevade tasemel, siis pole sellest lugu, et sõber Luis Suarez klubist tõenäoliselt lahkumas on. Aga kui Pep Guardiola juurde Manchester Citysse põgeneda soovinud Messi tujutseb, siis ei ole Kataloonia taevas tumedate pilvede ennustamiseks vaja sünoptik Taimi Paljaku teeneid. Oleks ju loll Messis kahelda, aga ...

Koeman on Barcelona tuumikut veidi lõhkuda üritanud, aga praeguse seisuga jääb Messi jätkuvalt selle nurgakiviks. Ivan Rakitic on läinud, teda asendab Juventusest toodud mängujuht Miralem Pjanic. Tõenäoliselt lahkub ka Suarez, kes "vahetab" Messi Ronaldo vastu. Vanast kaardiväest jääks sel juhul alles neli liiget - Messi, Gerard Pique, Jordi Alba ja Sergio Busquets.

Meistrite liigas saadud 2:8 kaotus oli vaid jäämäe tipp ning reaalsed probleemid on klubis sügavamal. Kevadel on klubis ka uued presidendivalimised, mis lõpuks ometi Barcelonas toimuva kodusõja lõpetada võivad, aga loomulikult võib minna ka teisiti ja kriis võib veelgi süveneda. Klubi juhtkond eesotsas Bartomeuga (aga näiteks ka vallandatud spordidirektori Eric Abidaliga) on enam kui aasta jooksul proovinud mängijatele erineval moel kaikaid kodarasse loopida ja tulemus on käes. Barcelona ei võitnud eelmisel hooajal ühtegi karikat, mis võrdub kahtlemata krahhiga.

Real on suurim favoriit

Barcelona hetkeseis meenutab oma viharivaali Real Madridiga kõrvutades Eesti jalgpalli oma. Kui Barca ja Messi saaga oli kole, siis Madridi kuninglik klubi oskas kahe suve eest Cristiano Ronaldoga hoopis ilusamini lahku minna. Tulemuseks üle aastate ühtlane meeskond ja mullu tuli ka meistritiitel. Kuid ka neil on oma probleeme ja peamiselt on need seotud ühe Walesi golfimän... ptui, jalgpalluriga. Nali naljaks, aga uus hooaeg algab ja Gareth Bale on endiselt maailma kõige kallim vahetusmängija. Samuti tribüünile kupatatud James Rodriguez sai oma tahtmise ja pääses Realist lõpuks jäädavalt minema. Bale'ile aga palgamaksjaid jätkuvalt ei paista.

Barcelona murede tõttu ei pea Real sel aastal koduliigas end ületama. Neil on ilmselt parim meeskond ja kuigi suuri täiendusi tehtud ei ole, siis üks uus nimi meeskonna rotatsioonis siiski sees on. Sel aastal vaatab Zinedine Zidane esimest korda Norra imelapse Martin Ödegaardi suunas. Heerenveenis, Vitesses ja Real Sociedadis endale liha kontidele kogunud Ödegaard on nüüd 21 ja Reali esindusmeeskonnaks küps.

Lisaks Ödegaardile on Realis veel mitmeid mängijaid, kes on noored ja andekad või klubis oma esimesi samme tegemas. Seega ütleb loogika, et eelmise hooajaga võrreldes on Zidane'il kasutada natuke paremad malendid. Sammu edasi võiks eeldada nii Eden Hazardilt, Federico Valverdelt, Viniciuselt, Rodrygolt, Eder Militaolt, Ferland Mendylt kui ka Marco Asensiolt.

Selles nimekirjas polnud aga ühtegi tipuründajat ja see on Bale'i kõrval suurimaks küsimärgiks. Karim Benzema kvaliteedis ei kahtle keegi, aga tema passis on sünniaasta kolmandaks numbriks 8 ja neljandaks 7. Kas ta peab terve hooaja esiründajana vastu? Benzema varumeheks peaks olema Luka Jovic, aga tema sai end viimati heaks jalgpalluriks nimetada Frankfurdis. Madridis on ta seni tegelenud muude asjadega.

Batman Simeone kõrvalt on Robin puudu

Nagu ikka, jahivad suurt duot kõige agaramalt Atletico Madrid ja Sevilla. Eelmine hooaeg Diego Simeone meeskonnal küll pigem ebaõnnestus, aga lõpuks võideldi tabelis turvaliselt kolmas positsioon välja. See suvi tuli Atletico jaoks aga veidi teistmoodi, sest esimest korda ei istu Simeone kõrval Atletico pingil legendaarne abiline German Burgos. Kuna Simeone on üsnagi aktiivne suhtleja, siis oleme Burgost harjunud aeg-ajalt nägema ka peatreeneri rollis. Näiteks tüüris ta Atletico võidule kahe aasta eest Tallinnas, Simeone pidi toda kuulsat mängu jälgima A. Le Coq Arena VIP-loožist.

Atletico suurimaks küsimärgiks on samuti väravakütid. Diego Costa parimad päevad paistavad läbi olevat ja Alvaro Morata panustas mullu 12 liigaväravaga, mida on suures mängus püsimise jaoks vähe. Paraku oli ta selle näitajaga meeskonna parim ja keegi teine ei saanud kirja üle kuue. Enamat loodab Simeone kindlasti ka mullu üle 120 miljoni maksma läinud Joao Felixist, kes nüüd on 20-aastane ja sai äsja Portugali särgis kirja oma esimese koondisevärava.

Jokker Sevilla

Kuuendat korda Euroopa liiga võitnud Sevilla alustab uut hooaega esialgu Meistrite liigas. Vähemalt teoorias paistab, et sel hooajal võivad nad tegelikult tegusid teha ka koduliigas. Reali seis on küll üsna hea, aga Barcelona on segaduses ja Atletico pole justkui ühtegi sammu edasi teinud.

Jah, Sevilla jäi ilma Ever Banegast, kes oli meeskonna A ja O, aga Ivan Rakitic pole ju halb asendus? Tegemist on maestroga, kes jõudis end Sevilla legendiks mängida juba enne Barcelonasse minekut.

Sevilla kasuks räägib fakt, et meeskonna spordidirektoriks on alates märtsikuust taas Monchi, kes on põhimõtteliselt spordidirektorite Jürgen Klopp või Pep Guardiola. Monchit on mõistlik usaldada ja seega tasub silm peale panna 22-aastasele ründavale poolkaitsjale Oscar Rodriguezele, kelle eest Realile 13,5 miljonit eurot maksti. Realis Rodriguez võimalust ei saanudki, aga ta lõi eelmisel hooajal Leganese eest liigas üheksa väravat. Leganese! Välja langenud meeskonna.

Viis pidepunkti:

  • Kui favoriitidest juba rääkisime, siis keskendume siin teistele meeskondadele. Mullu langesid Hispaania kõrgliigast välja Leganes, Mallorca ja Espanyol. Asemele tõusid Huesca, Cadiz ja Elche. Kusjuures Elche üleminekumängudele pääs selgus alles viimasel hetkel, sest koroonaviiruse tõttu valitses Hispaania esiliigas tõeline segadusKõrgliigakoht tagati alles augusti lõpus.
  • Valencia tegeles sel suvel klubi lõhkumisega. "Mina jälle siin. Mõned Valencia fännid kiruvad ja siunavad mind ja mu perekonda. Kas nad ei saa ikka aru? See klubi on meie oma ja me teeme sellega, mida ise tahame, ning keegi ei või meile midagi öelda." Nii kirjutas Instagrami Valencia omaniku Peter Limi tütar Kim Lim. Sel suvel pole ostetud kedagi, aga minema on saadetud pea kõik oma olulised mängijad.
  • Kuigi 2019/20 liigahooaeg on läbi, siis karikavõitja pole veel selgunud. Karikafinaali jõudsid Baskimaa klubid Real Sociedad ja Athletic Bilbao. Kuna finaal pidi toimuma 18. aprillil, siis loomulikult lükati see edasi ja uut aega pole senini kokku lepitud, sest suur Baskimaa derbi soovitakse mängida täismaja publiku ees. Paraku teatas Baskimaa jalgpalli üks suurimaid legende Aritz Aduriz mais, et peab viivitamatult oma puusa välja vahetama ja karjääri lõpetama. Aduriz lõi Hispaania kõrgliigas värava järjest viieteistkümnel hooajal.
  • Eelmise hooaja suurim eneseületaja oli kahtlemata Granada, kes liiga uustulnukana justkui püsimajäämise eest heitlema pidi, aga hooaja koguni seitsmenda kohaga lõpetas - tasuks klubi ajaloo esimene eurokoht.
  • Kõige emotsionaalsem oli eelmise hooaja viimane voor kindlasti Villarreali fännide jaoks, sest klubist lahkusid legendaarsed Bruno Soriano ja Santi Cazorla. Kui pikaaegne kapten Bruno lõpetas karjääri, siis Cazorla liitus Xavi Hernandeze juhendatava Katari klubiga Al Sadd.

Meeskonnad:

Athletic Bilbao

Peatreener: Gaizka Garitano
Eelmisel hooajal: 11. koht
Üleminekud:

Sisse: -
Välja: Cristian Ganea (Saloniki Aris), Mikel San Jose, Benat Etxebarria.

Atletico Madrid

Peatreener: Diego Simeone
Eelmisel hooajal: 3. koht
Üleminekud:

Sisse: Alvaro Morata (Chelsea, laen muudeti püsivaks), Ivo Grbic (NK Lokomotiva), Yannick Carrasco (Dalian Proffesional, laen muudeti püsivaks).
Välja: Caio Henrique (Monaco), Antonio Adan (Sporting), Francisco Montero (Besiktas, laen).

Barcelona

Peatreener: Ronald Koeman
Eelmisel hooajal: 2. koht
Üleminekud:

Sisse: Miralem Pjanic (Juventus), Trincao (Braga), Matheus Fernandes (Palmeiras), Pedri (Las Palmas).
Välja: Arthur (Juventus), Carles Perez (Roma), Marc Cucurella (Getafe), Ivan Rakitic (Sevilla) Arda Turan (Galatasaray).

Cadiz

Peatreener: Alvaro Cervera
Eelmisel hooajal: Esiliiga 2. koht
Üleminekud:

Sisse: Alvaro Gimenez (Birmingham, laenuleping muudeti püsivaks), Choco Lozano (Girona, laenuleping muudeti püsivaks), Ivan Alejo (Getafe, laenuleping muudeti püsivaks), Jorge Pombo (Real Zaragoza, laenuleping muudeti püsivaks), Filip Malbasic (Tenerife, laenuleping muudeti püsivaks), Dani Sotres (Salamanca), Gaspar Panadero (Al-Wahda), Alvaro Negredo (Al-Nasr), David Mayoral (Murcia), Nano Mesa (Eibar, laenuleping muudeti püsivaks), Jens Jönsson (Konyaspor), Jeremias Ledesma (Rosario, laen).
Välja: Brian Olivan (Mallorca), David Mayoral (Hermannstadt, laen), Caye Quintana (Malaga, laen), Sergio Sanchez.

Celta de Vigo

Peatreener: Oscar Garcia
Eelmisel hooajal: 17. koht
Üleminekud:

Sisse: Miguel Baeza (Real Madrid), Renato Tapia (Feyenoord), Alvaro Vadillo (Granada).
Välja: Pione Sisto (Midtjylland), Robert Mazan, Jeison Murillo (Sampdoria, laenuleping lõppes), Pape Cheikh (Lyon, laenuleping lõppes), Rafinha (Barcelona, laenuleping lõppes), Filip Bradaric (Cagliari, laenuleping lõppes), Fjodor Smolov (Moskva Lokomotiv, laenuleping lõppes).

Deportivo Alaves

Peatreener: Pablo Machin
Eelmisel hooajal: 16. koht
Üleminekud:

Sisse: Carlos Isaac (Atletico Madrid), Deyverson (Palmeiras, laen), Rodrigo Battaglia (Sporting, laen).
Välja: Ermedin Demirovic (Freiburg), Patrick Twumasi (Hannover), Ramon Mierez (Osijek, laen), Carlos Isaac (Albacete, laen), Jose Luis Rodriguez (Lugo, laen), Oliver Verdon (Ludogorets, laen), Aleix Vidal (Sevilla, laenuleping lõppes), Oliver Burke (West Brom, laenuleping lõppes), Lisandro Magallan (Ajax, laenuleping lõppes), Victor Camarasa (Real Betis, laenuleping lõppes), Roberto (West Ham, laenuleping lõppes), Ljubomir Fejsa (Benfica, laenuleping lõppes).

Eibar

Peatreener: Jose Luis Mendilibar
Eelmisel hooajal: 14. koht
Üleminekud:

Sisse: Damian Kadzior (Zagrebi Dinamo), Recio (Leganes).
Välja: Fabian Orellana (Real Valladolid), Charles (Pontevedra), Nano Mesa (Cadiz), Gonzalo Escalante (Lazio), Jordi Calavera (Girona), Ivan Ramis, Pablo de Blasis, Sebastian Cristoforo (Fiorentina, laenuleping lõppes).

Elche

Peatreener: Jorge Almiron
Eelmisel hooajal: Esiliiga 6. koht, tõusis tänu üleminekumängudele
Üleminekud:

Sisse: Dani Escriche (Huesca, laen).
Välja: Juan Cruz (Osasuna), Oscar Gil (Espanyol), Tekio (Volos), Jonathas (Sharjar), Ivan Sanchez (Birmingham), Jony Niguez (Alcoyano), Manuel Sanchez, Miguel San Roman (Atletico Madrid, laenuleping lõppes), Andoni Lopez (Athletic Bilbao, laenuleping lõppes).

Getafe

Peatreener: Pepe Bordalas
Eelmisel hooajal: 8. koht
Üleminekud:

Sisse: Marc Cucurella (Barcelona, Enes Ünal (Villarreal), Cucho Hernandez (Watford, laen), Dario Poveda (Atletico Madrid, laen), Ante Palaversa (Manchester City, laen), Hugo Duro (Getafe).
Välja: Jose Carlos Lazo (Almera), Enric Gallego (Osasuna), Ivan Alejo (Cadiz), Merveil Ndockyt (Osijek), Vitorino Antunes (Sporting), Jorge Molina (Granada), Alvaro Jimenez (Albacete), Raul Carnero (Real Valladolid), Jason (Valencia, laenuleping lõppes), Marc Cucurella (Barcelona, laenuleping lõppes), Deyverson (Palmeiras, laenuleping lõppes), Oghenekaro Etebo (Stoke, laenuleping lõppes), Kenedy (Chelsea, laenuleping lõppes).

Granada

Peatreener: Diego Martinez
Eelmisel hooajal: 7. koht
Üleminekud:

Sisse: Luis Milla (Tenerife), Maxime Gonalons (Roma, laenuleping muudeti püsivaks), Alberto Soro (Real Madrid), Dimitri Foulquier (Watford, laenuleping muudeti püsivaks), Jorge Molina (Getafe), Jesus Vallejo (Real Madrid, laen), Kenedy (Chelsea, laen).
Välja: Alvaro Vadillo (Celta Vigo), Ismail Köybasi, Jose Antonio Gonzalez (Huelva), Bernardo Cruz (Cordoba), Jose Antonio Martinez (Eibar, laenuleping lõppes), Carlos Fernandez (Sevilla, laenuleping lõppes), Gil Dias (Monaco, laenuleping lõppes).

Huesca

Peatreener: Michel
Eelmisel hooajal: Esiliiga 1. koht
Üleminekud:

Sisse: Gaston Silva (Independiente), Pablo Insua (Schalke, laenuleping muudeti püsivaks), Andres Fernandez (Villarreal), Pablo Maffeo (Stuttgart, laen), Kike Hermoso (Ejea).
Välja: Serdar Gürler (Antalyaspor), Dani Escriche (Elche, laen), Jordi Mboula (Monaco, laenuleping lõppes), Miguelon (Villarreal, laenuleping lõppes), Dani Raba (Villarreal, laenuleping lõppes), Cristo (Udinese, laenuleping lõppes), Jose Sa (Anderlecht, laenuleping lõppes), Cheick Doukoure (Levante, laenuleping lõppes), Toni Datkovic (NK Lokomotiva, laenuleping lõppes).

Levante

Peatreener: Paco Lopez
Eelmisel hooajal: 12. koht
Üleminekud:

Sisse: Jorge de Frutos (Real Madrid), Dani Gomez (Real Madrid), Mickael Malsa (Mirandes), Son (Ponferradina).
Välja: Moses Simon (Nantes), Bruno Gonzalez (Real Valladolid), Raphael Dwamena (Vejle), Armando Sadiku (Erzurumspor), Ivi Lopez (Rakow), Ivan Lopez, Pepelu (Guimaraes, laen), Borja Mayoral (Real Madrid, laenuleping lõppes).

Osasuna

Peatreener: Jagoba Arrasate
Eelmisel hooajal: 10. koht
Üleminekud:

Sisse: Juan Cruz (Elche), Enric Gallego (Getafe, laenuleping muudeti püsivaks), Lucas Torro (Frankfurdi Eintracht), Raul Navas (Real Sociedad, laenuleping muudeti püsivaks).
Välja: Luis Perea (Leganes), Fran Merida (Espanyol), Antonio Otegui (Badajoz), Jaume Grau (Tondela, laen), Rober Ibanez (Leganes, laen), Pervis Estupinan (Watford, laenuleping lõppes), Toni Lato (Valencia, laenuleping lõppes), Jose Manuel Arnaiz (Leganes, laenuleping lõppes).

Real Betis

Peatreener: Manuel Pellegrini
Eelmisel hooajal: 15. koht
Üleminekud:

Sisse: Martin Montoya (Brighton), Claudi Bravo (Manchester City), Victor Ruiz (Besiktas).
Välja: Giovani Lo Celso (Tottenham, laenuleping muudeti püsivaks), Zouhair Feddal (Sporting), Javi Garcia (Boavista), Juanjo Narvaez (Real Zaragoza), Antonio Barragan, Edgar Gonzalez (Real Oviedo, laen), Alfonso Pedraza (Villareal, laenuleping lõppes), Carles Alena (Barcelona, laenuleping lõppes).

Real Madrid

Peatreener: Zinedine Zidane
Eelmisel hooajal: 1. koht
Üleminekud:

Sisse: Martin Ödegaard (Real Sociedad, laenuleping lõppes), Sergio Reguilon (Sevilla, laenuleping lõppes), Alvaro Odriozola (Müncheni Bayern, laenuleping lõppes), Borja Mayoral (Levante, laenuleping lõppes).
Välja: Achraf Hakimi (Milano Inter), Oscar Rodriguez (Sevilla), Takefusa Kubo (Villarreal, laen), Brahim Diaz (AC Milan, laen), James Rodriguez (Everton), Jesus Vallejo (Granada, laen), Reinier (Dortmundi Borussia, laen), Luca Zidane, Alphonse Areola (PSG, laenuleping lõppes).

Real Sociedad

Peatreener: Imanol Alguacil
Eelmisel hooajal: 6. koht
Üleminekud:

Sisse: David Silva (Manchester City).
Välja: Gero Rulli (Villarreal), Raul Navas (Osasuna), Martin Ödegaard (Real Madrid, laenuleping lõppes), David Zurutuza.

Real Valladolid

Peatreener: Sergio
Eelmisel hooajal: 13. koht
Üleminekud:

Sisse: Shon Weissman (Wlfsberger), Javi Sanchez (Real Madrid, laenuleping muudeti püsivaks), Fabian Orellana (Eibar), Bruno Gonzalz (Levante), Luis Perez (Tenerife), Roberto (West Ham), Raul Carnero (Getafe, laenuleping muudeti püsivaks).
Välja: Mohammed Salisu (Southampton), Stiven Plaza (Trabzonspor, laen), Anuar (Nicosia APOEL, laen), Hatem Ben Arfa, Enes Ünal (Villarreal, laenuleping lõppes), Sandro Ramirez (Everton, laenuleping lõppes), Pedro Porro (Manchester City, laenuleping lõppes), Matheus Fernandes (Palmeiras, laenuleping lõppes).

Sevilla

Peatreener: Julen Lopetegui
Eelmisel hooajal: 4. koht
Üleminekud:

Sisse: Suso (AC Milan, laenuleping muudeti püsivaks) Oscar Rodriguez (Real Madrid), Bono (Girona, laenuleping muudeti püsivaks), Ivan Rakitic (Barcelona).
Välja: Sergio Rico (PSG), Simon Kjaer (AC Milan), Ever Banega (Shabab), Rony Lopes (Nice, laen), Marc Gual (Alcorcon), Sergio Reguilon (Real Madrid, laenuleping lõppes).

Valencia

Peatreener: Javi Gracia
Eelmisel hooajal: 9. koht
Üleminekud:

Sisse: -
Välja: Rodrigo (Leeds United), Ferran Torres (Manchester City), Francis Coquelin (Villarreal) Dani Parejo, Cristiano Piccini (Atalanta, laen), Ezequiel Garay, Jaume Costa (Villarreal, laenuleping lõppes), Alessandro Florenzi (Roma, laenuleping lõppes).

Villarreal

Peatreener: Unai Emery
Eelmisel hooajal: 5. koht
Üleminekud:

Sisse: Francis Coquelin (Valencia), Gero Rulli (Real Sociedad), Takefusa Kubo (Real Madrid, laen), Dani Parejo (Valencia). 
Välja: Karl Toko Ekambi (Lyon), Enes Ünal (Getafe), Alvaro Gonzalez (Marseille), Akram Afif (Al Sadd), Santi Cazorla (Al Sadd), Andres Fernandez (Huesca), Miguelon (Espanyol, laen), Xavi Quintilla (Norwich, laen), Andrei Ratiu (ADO Den Haag, laen), Andre Zambo Anguissa (Fulham, laenuleping lõppes), Bruno Soriano, Mariano Barbosa.

Üleminekud on sisestatud 9. septembri 2020 seisuga. Märgitud on vaid olulisemad liikumised.

Eelvaate autori ennustus:

1. Real Madrid
2. Barcelona
3. Sevilla
4. Atletico Madrid
5. Villarreal
6. Real Sociedad
7. Getafe
8. Granada
9. Real Betis
10. Celta Vigo
11. Athletic Bilbao
12. Osasuna
13. Valencia
14. Eibar
15. Levante
16. Huesca
17. Real Valladolid
18. Cadiz
19. Deportivo Alaves
20. Elche

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Kristjan Jaak Kangur | 20 minutit näopeksu ja talutav kaotus Soomele – Eesti jalgpalli väärikuse uued mõõdupuud?
KUIDAS EDASI?
MÄNGIJATE MÕTTED
NAISTE JALGPALL
NAABRITE DUELL
HOOAJA EELVAADE
Saku astub hooajale vastu nii Rogicilt kui ka Arbeiterilt korjatud nippidega
JALKAJUTTE
UUE HOOAJA OOTUSES
Ajaloolise hooaja järel treeneritetiimi välja vahetanud Tammeka sihib taas medalit.
RISTNURK
 
Jalgpalluritel on ikka süda sees
TOREDAD VIDEOD
Jalgpalluritel on ikka süda sees (0)
 
Oeh, mis siin toimub?!
JALGPALLIMOOD
Oeh, mis siin toimub?! (0)
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
14:0
9
2.
Paide Linnameeskond
3
3
0
0
8:2
9
3.
Nõmme Kalju FC
3
2
1
0
9:0
7
4.
Tartu JK Tammeka
3
2
1
0
7:1
7
5.
Tallinna FC Flora
3
1
1
1
5:4
4
6.
Pärnu JK Vaprus
3
1
0
2
3:6
3
7.
JK Tallinna Kalev
3
0
2
1
3:5
2
8.
FC Nõmme United
3
0
1
2
1:5
1
9.
FC Kuressaare
3
0
0
3
2:15
0
10.
JK Narva Trans
3
0
0
3
0:14
0
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID