Messita mänginud PSG pääses väga napilt, valitsev meister sai kirja teise võidu (0)

Achraf Hakimi võiduväravat tähistamas. Foto: Scanpix / Jean Catuffe / LPS via ZUMA Wire
Prantsusmaa kõrgliiga seitsmes mängupäev on jõudnud lõpule. Tabeliliider PSG jätkab siiani puhaste paberitega ning vahe teise kohaga on kärisenud seitsme peale.

Lõppenud mänguvoor suuresti üllatusi ei pakkunud, sest suurimad soosikud võtsid peamiselt oma. Valitsev meister Lille sai kirja hooaja teise võidu, kui mängust Reimsi vastu võeti 2:1 võit ning sellega tõusti alles 14. kohale.

Eelmise hooaja kolmas ja neljas koht ehk Monaco ja Lyon võitsid oma vastaseid seisuga 3:1. Lyoni eest skooris debüütvärava Šveitsi pallivõlur Xherdan Shaqiri. Montpellier ja Bordeaux leppisid 3:3 viigiga. Eelmisel aastal esiliigas mänginud Clermont kaotas Rennes'ile 0:6.

Ei jäänud ka antud mänguvoor intsidentiteta, kui Marseille ning Angersi mängu järgselt läksid fännid omavahel kaklema, mäng lõppes 0:0.

Vooru põnevaima mängu sepistasid viimasel kohal paiknev Metz ning tabeliliider PSG, kes pidi hakkama saama ilma Lionel Messita. Mängu viiendal minutil läks Achraf Hakimi väravast Pariisi klubi juhtima. Kodumeeskond viigistas paar minutit enne esimese poolaja lõppu. Paistis, et PSG peab leppima hooaja esimese viigiga, kuid Metzi mängija Dylan Bronn ning peatreener Frederic Antonetti said üleminutitel punase kaardi ja kodumeeskonnale lõi kirstunaela viiendal üleminutil Hakimi, kes skooris ka mängu esimese värava. PSG jaoks oli see seitsmes võit järjest ning kaotusvalu pole nad veel tundma pidanud.