Mets & co võitlesid end kaotusseisust võidule, Pikk sai Ungaris teist korda platsile (1)

Mitu punkti saite, Karol? Foto: Al-Ettifaqi Twitter

Eesti koondise keskkaitsja Karol Metsa koduklubi Al-Ettifaq teenis Saudi Araabia kõrgliigas olulist võidulisa, kui 0:1 ja 1:2 kaotusseisust võideldi lõpuks Al-Fatehi vastu välja 3:2 võit.

Mets tegi kaasa kõik 90 minutit ja võttis endale 62. minutil ka kollase hoiatuskaardi. Tabelis tõstis võit Al-Ettifaqi viiendaks. Viimasel ajal on Al-Ettifaqi tempo olnud võit-kaotus-võit-kaotus-võit. Vajalik oleks võit võtta ka järgmises kohtumises, sest laupäeval ootab ees mõõduvõtt otesese rivaali Al-Taawoniga.

Al-Ettifaqi võiduvärav, mille autoriks oli 79. minutil Naim Sliti

Halvemini käis Eesti koondise vasakkaitsja Artur Pika käsi, kes pääses Diosgyöri eest teist korda platsile, aga seda taas Ungari karikavõistlustel, kust kaheksandikfinaalis Mezökövesd-Zsöry vastu 0:2 konkurentsist langeti. Pikk tegi vasakkaitses kaasa kõik 90 minutit.

Ungari kõrgliigas DVTK peatreener Pikka veel mängu pole lubanud. Järgmine võimalus on selleks juba reedel, kui taas minnakse vastamisi selle sama Mezökövesd-Zsöryga.