Mets ja Zürich võitsid treeningkohtumises Saksamaa kolmanda liiga tiimi (0)

Karol Mets Eesti koondises. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Kui kuu alguses aitas Karol Mets (29) kodumaa koondist nii San Marino, Argentina kui ka Malta vastu tehes kolm täismängu järjest, siis nüüdseks on pallur taas koduklubi Zürichi juures. Täna pidas värske Šveitsi meister järjekordse treeningmatši, milles võideti Kölni Viktoriat 3:1.

Kohtumine kulges pikalt väravata, kuid 40. minutil lõi Lindrit Kamberi šveitslased juhtima. Teisel poolajal sahisesid väravavõrgud juba rohkem, kuna esiteks suurendas 20-aastane Bohdan Viunnõk omade eduseisu ning kuigi 55. minutil lõid vastased ühe tagasi, siis lõppseisu vormistas lõpuminutitel Kosovo koondislane Fidan Aliti. Seejuures sekkus kaitsja mängu alles teisel poolajal, mil ta vahetas välja justnimelt eestlasest Metsa.

Zürich on nüüdseks pidanud juba neli sõprusmängu, mis on kõik lõppenud võitudega. Esimeses kolmes alistati Thalwil (7:0), Baden (11:0) ja Wil 1900 (3:2). Viimane hooajaeelne duell toimub 9. juulil, mil minnakse kokku Saksamaa kõrgliigas palliva Stuttgartiga. Šveitsi kõrgliiga algab nädal aega hiljem, kui kohe avavoorus külastatakse mullu kolmandaks jäänud Berni Young Boysi.