Mets: kohati langesime liiga madalale, penaltiolukorras olin naiivne (0)

Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti koondise kaptenipaela kandnud Karol Mets rääkis Põhja-Iirimaalt saadud 0:2 kaotuse järel, et paiguti langeti liiga sügavale.

"Kohati vajusime meeskonnana ära, oleksime pidanud suutma neid natuke kõrgemalt pressida. Nad said meie väravale liiga lähedale. Siis, kui palli võitsime, olime nii sügaval, et sealt head käiku leida oli keeruline," tõdes Mets.

Avavärava kohta ütles ta: "Seal oli mitu viga järjest. Lõppkokkuvõttes tegi ründaja kastis kaks puudet, kui tal oli neli meie meest ümber, see on lubamatu. Sealt suutis ta veel väga kvaliteetse söödu löögile anda. See oli kollektiivne väga suur eksimus."

Penaltiolukorras tunnistas ta enda süüd: "Tagantjärele mõeldes tegutsesin ise kastis naiivselt. Vastane oli seljaga värava poole ja tegelikult mingit ohtu ei kujutanud. Tahtsin duelli võita, vastane ennetas mind, oli minimaalne kontakt ja kohtunikule sellest piisas."

Kas mängus oli ka midagi positiivset? "Kindlasti, kohati suutsime jõuda palliga positsioonile, kus jäi puudu näiteks tsenderduse kvaliteedist. Meil oli häid perioode mitu. Pärast vaheaega läksime riietusruumi positiivse emotsiooniga. See mäng ei olnud nii halb, nagu ta praeguse emotsiooni pealt võib tunduda. Kaotus on kaotus, aga kindlasti on meil siit palju õppida ja ka positiivset kaasa võtta."

Mets tunnistas, et ta tunneb end mugavamalt keskkaitses, aga tema jaoks ei ole probleem mängida koondise eest ka keskpoolkaitses.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID