Metsa ja AIK-i eurounistus purunes Celticu vastu (1)

Karol Metsa eurohooaeg lõppes täna koduplatsil, kui Glasgow Celticu käest lõpuks 1:4 lüüa saadi.

Nädala eest kaotas Stockholmi AIK Celtic Parkil 0:2 ja väiksed võimalused jäid neil kodumänguks alles. Selleks oli vaja ise vähemalt kaks väravat lüüa ning kindlasti oli vaja šotlased nulli peal hoida, ent see ei õnnestunud.

Kuigi Celtic pidi veerandtunni järel tegema sunnitud vahetuse (Kristoffer Ajeri vigastus), siis see nende mängulusti ei pidurdanud ning väärtuslik võõrsilvärav tuli kõigest kaks minutit hiljem. Legendaarne rootslane Sebastian Larsson lõi küll peagi viigivärava, kuid see jäi ka AIK-i luigelauluks. Tänu tugevale lõpule sai Celtic lõpuks 4:1 võidu ning kindlustas koha Euroopa liiga alagrupis.

Karol Mets sai oma eurohooaja viimases mängus kirja traditsioonilise täismängu ja teenis 53. minutil kollase hoiatuskaardi.

AIK võitleb nüüd edasi Rootsi meistritiitli eest, Celtic saab oma Euroopa liiga alagrupivastased teada homme.