Metsa ja Sinjavski koduklubidel oli väga erinev euroõhtu (0)

Karol Mets. Foto: FC Zürich / Facebook

Karol Mets ja Vlasi Sinjavski said täna Euroopa liiga kolmanda eelringi avakohtumistes mõlemad umbes pool tundi mängida, kuid nende koduklubidel läks väga erinevalt. Metsa tööandja Zürich (Šveits) astus suure sammu edasipääsu suunas, Sinjavski leivaisa Slovacko (Tšehhi) jäi aga keerulisse seisu.

Zürich alistas võõrsil Linfieldi (Põhja-Iirimaa) 2:0. Värava lõid Oluwatosin Aiyegun ja Wilfried Gnonto. Mets sekkus vahetusest 62. minutil, kui eduseis oli veel minimaalne. Edasipääsu korral ootaks Zürichit Euroopa liiga viimases valikringis Hearts (Šotimaa).

Slovacko kaotas võõrsil Fenerbahcele (Türgi) 0:3. Skoori avas Emre Mor ja kaks väravat lisas Lincoln. Sinjavski vahetati sisse 63. minutil, kui Tšehhi klubi oli 0:2 kaotusseisus ja arvulises vähemuses (Stanislav Hofmanni eemaldamise tõttu). Üleajal sai Sinjavski kollase kaardi.

Kui korduskohtumises imelist tagasitulekut ei sünni, langeb Slovacko Konverentsiliiga viimasesse eelringi, kus tuleb vastaseks AIK (Rootsi) ja Shkendija (Põhja-Makedoonia) vastasseisu võitja. Tolle paari avamäng jäi 1:1 viiki.