Miks loobus Batistuta Realist, Milanist ja Unitedist? Seal oleks liiga igav olnud! (0)

Foto: sportskeeda.com

Peamiselt Fiorentinas tegusid teinud Argentina legend Gabriel Batistuta andis teada, miks ta karjääri jooksul tõeliselt suurte klubide pakkumistele ära ütles.

Endine Argentina koondise suurim skoorija Batistuta lõi küll karjääri jooksul hirmsas koguses väravaid, aga suurematest trofeedest on tal auhinnakapis vaid üks Romaga võidetud Itaalia liigatiitel ja Fiorentinaga teenitud karikas. Tal avanesid uksed tippklubide juurde, aga otsustas ise need kinni panna.

"Kui ma Fiorentinas olin, siis mind tahtsid klubid nagu Milan, Real Madrid või Manchester United, aga ma otsustasin eelistada rahulikku Firenze elu. Ma ei võitnud oma karjääri jooksul eriti midagi, aga samas pean end siiski võitjaks, kuna hoolitsesin selle eest, et Fiorentina suudaks suures mängus kaasa teha."

Ta jätkas football-italia vahendusel: "Ma oleks võinud minna Reali, võita karikaid  ja lüüa rohkem kui 200 väravat, aga mul oleks seal igav hakanud. Milani kohta kehtib sama jutt. Mulle ei meeldinud kunagi olla liider, sest siis ei vastutanud ma mitte ainult võitude, aga ka kaotuste eest. Mängijaid koheldakse alati nagu produkte."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID