Milan ja Roma lõid kumbki poolajaga neli väravat, Napoli sai keerulise võidu (0)

Olivier Giroud ja sõbrad tegid Cagliarile tuule alla. Foto: Scanpix / Jonathan Moscrop / Zumapress

Itaalia Serie A-s sai pühapäeval näha nelja vutimadinat. Kui Sassuolo ja Sampdoria jätsid väravad löömata, siis teistesse mängudesse jagus põnevust ka väravatearvu mõttes märksa rohkem.

Genoaga kohtunud Napoli asus mängu juhtima loetud minutid enne avapoolaja lõppu, kui Fabian Ruiz karistusala joone taha palli sai ning nahkkera osava löögiga värava tagumisse nurka keerutas.

54. minutil jõudis sihile aga Genoa, kui ülikogenud Goran Pandev oma endise koduklubi vastu palli võrku saatis. Paraku ei kestnud kodumeeskonna rõõm pikalt, sest VAR-iga konsulteerimise järel määras peakohtunik olukorrast hoopis vea Genoa kahjuks ning värav läks tühistamisele.

Mis esimesel korral ei õnnestunud, tuli aga teisel ära - Andrea Cambiaso sai tagumise posti juurde kõrge tsenderduse ning ääremängija realiseeris selle ülikindlalt väravaks. Sellest hoolimata jäi lõppsõna aga Napolile, sest 84. minutil suunas Andrea Petagna kõrge tsenderduse peaga võrku ja tõi sellega omadele kolm võidupunkti.

AC Milan võttis asja aga kindlalt käsile ja keeldus Cagliari vastu midagi juhuse hooleks jätmast. Kuigi Sandro Tonali 12. minuti avaväravale suutis külalismeeskond veerandtunni möödudes vastata, oli 24. minutiks seis tablool juba 3:1 ning poolajapausiks 4:1.

Teisel kolmveerandtunnil rohkem väravaid ei löödudki. Kaks väravat sai Milani poolelt enda nimele Olivier Giroud, ühe lisas lisaks Tonalile ka Rafael Leao. Cagliari auvärava lõi Alessandro Deiola.

Kui Milan sahistas võrku vaid avapoolajal, siis Roma võttis ette risti vastupidise tee, asudes kõrgliiga uustulnuka Salernitana vastu sahistama alles teisel kolmveerandtunnil. Kaks väravat lõi Lorenzo Pellegrini, ühe lisasid Jordan Veretout ja klubi värske täiendus Tammy Abraham, kelle jaoks oli tegu alles esimese väravaga Roma särgis.

Kahe vooru järel jätkavad Serie A-s täiseduga viis meeskonda: Lazio, Roma, Milano Inter, AC Milan ja Napoli.

Genoa - Napoli 1:2 (0:1)