Milan jäi hambutu Juventuse murdmisega hätta, Romale tõid võidu kolmteist kuldset minutit (0)

Zlatan pidi väljakult varakult lahkuma ja mäng lõppes väravateta. Foto: Scanpix / AFP / Alberto Pizzoli

Serie A eeldatavas põnevusmängus, mis kujunes tegelikkuses üsna ilmetuks palliveeretamiseks, leppisid Milan ja Juventus väravateta viiki. Empoli ja Roma kohtumises sündis see-eest tabamusi igale maitsele.

Avapoolaja märkimisväärseim sündmus oli jalga vigastanud Zlatan Ibrahimovici väljavahetamine. Sellest hoolimata võttis kodumeeskond Juventuse tempokama alguse järel mänguohjad enda kätte, tabamuseni aga ei jõutud. Ka teisel poolajal oli mõlema meeskonna väravavahtidel äärmiselt vähe tööd, eriti Mike Maignanil - nimelt ei suutnud Juventus 90 minutiga teha ainsatki raamide vahele läinud pealelööki!

Et ka Milani arvele kogunes selliseid lööke lõpuks vaid neli, jäigi mäng 0:0 viiki. See tulemus sobis kõige paremini tiitlikaitsjale ja tabeliliidrile Interile, kes edestab nii Napolit kui ka tänasega tabelis teiselt kohalt kolmandaks vajunud Milani nelja punktiga. Seejuures on neil võrreldse mõlema jälitajaga üks mäng varuks. Juventus on viies, kuid jääb Interist maha juba 11 punktiga. Tiitli suhtes tähtis mäng peetakse järgmises voorus, kus vastamisi lähevad Inter ja Milan.

Roma seljatas Empoli avapoolaja jooksul vähem kui veerandtunnise perioodiga, mille jooksul löödi koguni neli väravat. Otsa tegi kahe tabamusega lahti Tammy Abraham, kelle arvel on nüüd kümme liigaväravat, jala said valgeks ka Sergio Oliveira ja Nicolo Zaniolo. Empoli suutis teisel poolajal küll kaks väravat tagasi lüüa, ent kodumeeskonna lõpuspurt jäi hiljaks.

Milan - Juventus 0:0

Empoli - Roma 2:4 (0:4)
55. Andrea Pinamonti, 72. Nedim Bajrami - 24., 33. Tammy Abraham, 35. Sergio Oliveira, 37. Nicolo Zaniolo